Internet interaktivních koček

[Tuco] je kočka, která sdílí prostor [Micah Elizabeth Scott]. Je to velký temný Tomcat a on je polydactyl, což znamená, že má vrozený přebytek prstů. Je extrémně aktivní a zapojující se stvoření a má s ní hrát a interakci. Covet [Tuco].

Je smutné pro zbytek z nás, kteří milují kočky, samozřejmě, pokud nevíte, že osobně nebudeme mít možnost hrát s [Tuco]. Oceňuje neplatnost ve tvaru kočky, která odejde v našich životech, a aby nám pomohla, aby budovala telepresenci robota, aby nám umožnil zbytek komunikovat s ním v reálném čase.

Její představuje, že létající robot vybavený fotoaparátem na gimbalu, a protože na montáž na multirotorovou platformu by bylo nebezpečí, místo toho dělá něco blíže k leteckým fotoaparátům, můžete se obeznámit se od sportovních svítidel, motorizovaným Plošina suspendovaná z rohů jejího střešního prostoru na sadě nylonových lan, které se může pohybovat při úpravě délky každého uvázání. Navrhuje se, že jeden den bude přístroj schopen spustit plastové šrouby pro honit [Tuco] k pronásledování a začlenit jiné interaktivní funkce, které umožní uživatelům online zapojit se s ním.

Jsme prokázáni pokrok dosud ve videu, který zavádí projekt, který jsme umístili pod přestávku, dokončila prototypový hůlkový mechanismus a pracoval na reverzním inženýrství gimbální mechanismus pro sériovou kontrolu. Pravděpodobně se nikdy nesetkáme s [Tuco] osobně, ale nemůžeme se dočkat, až interakci s ním online.

Ok, pokud máte tak daleko, že jsi milenec kočka, a pokud nejste, budete přímo do komentářů, kteří si stěžují, že hackaday šel do pekla v handcart plném kočičí memes. Ale pokud jste bývalý, podívejte se na tento automatizovaný laserový ukazatel kočičí hračka nebo tyto kočičí-nesené skříňové servery.

Díky [Morris].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post