Jak získat Web Explorer 11 v Mac OS X

jste vyšli a koupili jste si jeden z nádherných počítačů IMAC nebo MacBook Apple. Co je tedy první věc, kterou chcete dělat? Spusťte webový průzkumník společnosti Microsoft, aniž byste museli samozřejmě nastavovat Windows. Možná ne, ale určitě existuje řada důvodů, proč by konkrétní jednotlivci mohli chtít rychle a účinně interagovat s nejnovější verzí IE na Macu.

Pokud jste například webový designér, a také chcete vyzkoušet své nejnovější úpravy webu pro kompatibilitu v prohlížeči společnosti Microsoft, tento užitečný bit vám to umožní. Níže viz níže pro požadavky před zahájením procesu, kromě několika jednoduchých kroků, jak získat nejnovější verzi IE 11 UP a také pracovat na vašem počítači Mac, aniž byste museli opravdu nastavit Windows v online počítači nebo pomocí bootovacího tábora .

Jak získat webový průzkumník Microsoft 11 na Apple Mac OS X:

Krok 1: Budete vyžadovat, aby byla na Mac stažena a nainstalována aplikace Microsoft pro odlehlé ploše pro Mac. Toto je nabízeno z obchodu Mac App Store zde zdarma.

Krok 2: Nyní přejděte na současnou službu IE společnosti Microsoft na remote.modern.ie i indikaci při používání vašeho účtu Microsoft. Může to být váš účet @hotmail, @Live nebo @outlook. Získat přístup ke službě je zcela zdarma. Pokud jste ověřovali s přihlašovacími údaji svého účtu, služba vyžádá oprávnění. Vyberte si opravdu pokračovat.

Krok 3: Pokud jste ověřeni i ve službě, vyberte místo, které je nejblíže vaší vlastní poloze. Výběr toho nejblíže vám nabídne nejlepší výkon.

Krok 4: V Mac představte aplikaci vzdálené plochy.

Krok 5: Ve vzdálené ploše vyberte výběr Azure RemoteApp z navigace nejvyššího titulu.

Krok 6: Po výzvě se přihlaste do Microsoft Azure s využitím účtu Microsoft.

Krok 7: Po výzvě znovu vyberte volbu webového průzkumníka v vyskakovacím poli. Toto předá službu napříč podkladovou aplikací Remote Desktop a uvidíte, že se objeví v primárním rozhraní.

Krok 8: Dvojitě klikněte na severní Evropu IE s odkazem EdgeHTML na vzdálené ploše. Všimněte si, že část „Severní Evropa“ se bude lišit v závislosti na místě, které jste si vybrali jako součást kroku 3 výše. Webový průzkumník společnosti Microsoft nyní představí vzdáleně.

Je nezbytné poznamenat, že výkon webového prohlížeče se bude lišit v závislosti na typu/rychlosti připojení k webovému připojení, které máte k dispozici. Čím rychlejší a mnohem spolehlivější spojení bude mnohem více výkonnější IE 11 na vašem Mac.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak zavést do režimu bez rizika Windows 10 na vašem PC [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post