5 nejlepších bitcoinových peněženek pro Android v roce 2017

Web se za posledních pár let na internetových platformách prosadil četnými zmizeními „bitcoinových peněženek“, ale jsem připraven vsadit, že existuje velká velká Část obyvatelstva, která stále opravdu nerozumí nebo nechápe, co skutečně jsou. V tomto článku uvádíme ty nejlepší dostupné bitcoinové peněženky nejlépe. Nejprve však krátce pokrytme několik základů týkajících se bitcoinů.

Co je to bitcoin?

Bitcoin je digitální měna, která využívá decentralizovanou inovaci pro ukládání peněz a také pro chráněné a bezrizikové platby, aniž by bylo nutné jména bank nebo zúčastněných lidí.

Vynalezeno neznámým programátorem/skupinou programátorů pod názvem Satoshi Nakamoto a následně vydáno jako softwarová aplikace s otevřeným zdrojovým kódem v roce 2009, bitcoin může být nejen použit k nákupu s řadou na internetových prodejcích, ale může být také také může být Využíváno k posílání originálních peněz kdekoli na světě!

Co je to bitcoinová peněženka?

Bitcoinová kabelka je softwarový aplikační program, který ukládá informace potřebné k transakci bitcoinů. Je to první krok při využití bitcoinů. Přestože se běžně uvádí, že peněženka ukládá bitcoiny, avšak ve skutečnosti bitcoinové kabelky ukládá „soukromé klíče“ (super komplexní hesla, kterým dokážou pouze digitální systémy), které poskytují svým jednotlivcům přístup k bitcoinám, které lze využít pro peněžní transakce. Věřte v bitcoinovou kabelku jako rozhraní, které vás spojuje s bitcoinovou sítí. Dlouhá povídka, bitcoinová kabelka je absolutní, pro vás, abyste mohli ukládat, získat a utrácet bitcoiny.

Bitcoinové peněženky jsou několika typů, včetně hardwarových peněženek, stolních peněženek, webových peněženek a mobilních peněženek. Nyní se podívejme na několik nejlepších bitcoinových peněženek pro Android Best.

Také si přečtěte: Android 8.0 Oreo: 8 nových funkcí, o kterých se nadchne

Nejlepší bitcoinové peněženky z roku 2017

Mycelium

Od nynějška je Mycelium pro uživatele Androidu nejvýznamnější kabelou na bitcoiny. Je velmi snadné se používat, umožňuje vám ukládat bitcoiny, zpracovávat několik účtů a vytvářet zálohy. Jeho peněženka je povolena HD (hierarchická deterministická peněženka), což znamená, že využívá „hlavní semeno“ k získání všech budoucích bitcoinových adres se postupně a nikdy znovu nepoužívá adresy. Rovněž poskytuje regionální bitcoinové obchodování s podporou GPS, které vám v podstatě umožňuje vidět lidi, kteří chtějí nabídnout nebo nakupovat bitcoiny ve vaší oblasti.

[GooglePlay url = ””/]
Coinbase

Coinbase je vynikající bitcoinová aplikace, zejména pro ty, kteří jsou ve světě bitcoinů novými, a také si to chtějí zavěsit. Může se pochlubit jednoduchým a snadno použitelným rozhraním, které vám umožní převést bitcoiny na velké staré dolary pomocí několika tlačítek. Jednou z nejlepších věcí na Coinbase je to, že využívá rozsáhlý a hluboký ověřovací proces, když se individuální indikace, což mu poskytuje vzduch legitimity – velmi žádoucí vlastnost ve světě kryptoměny. Je však třeba poznamenat, že Coinbase vám neposkytuje přístup ke svým osobním klíčům.

[GooglePlay url = ””/]
Copay

Pokud chcete získat přístup ke své kabelně bitcoinů na několika zařízeních, pak je Copay úhledná možnost. Aplikace bezpečně ukládá zřetelné, několik bitcoinových peněženek, což umožňuje jednotlivcům s vědomím soukromí i společnosti, aby své prostředky udržovaly řádně segregované. Snadnými slovy to znamená, že na Copay můžete mít na každé transakci několik lidí. Rovněž se vyskytuje jako jedna z prvních bitcoinových peněženek na podporu plného bitcoinového splátkového protokolu (BIP), poměrně nedávným protokolem o splácení vyvinuté jeho návrháři, aby se zvýšila bezpečnost a zabezpečení bitcoinů.

Nenechte si ujít: Zajistěte své zprávy pomocí Signal Personal Messenger

[GooglePlay url = ””/]
Airbitz

Pokud k provádění plateb používáte bitcoiny, pak je Airbitz vynikající volbou. Jeho individuální rozhraní je elegantně vyvinuté a snadno využívané a poskytuje jednotlivcům k řízení svých osobních tajemství s jednoduchostí spuštění aplikace webového bankovnictví. Jako bonus zahrnuje držení pluginů (integrace Fold, integrace bitrefill atd.), Které usnadňují náklady na bitcoiny. Aplikace má také integrovanou makléřskou službu, která usnadňuje poskytování bitcoinů k nákupu v EUR nebo USD. Celkově vzato, Airbitz je skutečně inovativní, obdivuhodná a ambiciózní bitcoinová kabelka, která nabízí spoustu funkcí zabalené v dobře navržené aplikaci.

[GooglePlay url = ””/]
Chlebové stěny

Breadwallet je pravděpodobně jednou z nejjednodušších bitcoinových peněženek, které lze využít na telefonu Android. Poté, co ve své verzi iOS viděl velký úspěch, představila Breadwallet svou aplikaci Android už dávno. Může se pochlubit několika pozoruhodnými funkcemi, jako je karanténní box s aplikací, vestavěné hardwarové šifrování AES a platební platby. Je nabízen pro jednotlivce v nenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adobe vydává aktualizace téměř všech inovativních cloudových aplikací včetně Photoshopu a Lightroom pro iPadAdobe vydává aktualizace téměř všech inovativních cloudových aplikací včetně Photoshopu a Lightroom pro iPad

, pokud jste inovativní jednotlivce Adobe, s největší pravděpodobností dnes vidíte spoustu aktualizací aplikací. Společnost Adobe provedla nové aktualizace téměř všech svých inovativních cloudových aplikací na několika platformách. Počínaje Photoshopem