V zákulisí se podíváme na to, co trvalo, než přivedl iPhone na trh v roce 2007

, který vezme odvětví, jako je odvětví smartphonu, a otočením na hlavu v prostoru jedné klíčové poznámky nemůže být snadný úkol. Lidé v Apple to však spravovali v roce 2007, kdy byl iPhone oznámen. Demonstroval na pódiu s běžným postupem Steve Jobs, že odhalení iPhone je stále věcí legend a kdokoli z toho štěstí, že tam byl, si to nebude nepochybně pamatovat na nějakou dobu.

Nyní si představte, jaké by to bylo, kdybyste seděli v té hlavní řeze, protože jste dobře dobře věděli, že by to mohlo kdykoli spadnout na tvář. Funkce nemusí fungovat nebo samotný telefon mohl spontánně restartovat. Je to věc, z nichž jsou noční můry vyrobeny, a může se to stát každému novému produktu, když je oznámen. To pro nový iPhone šlo dvojnásobně, protože to bylo, protože to sotva fungovalo mimo stádium.

The New York Times zveřejnila zákulisí a podíval se na to, co trvalo, než se iPhone dostane na trh, a publikace hovoří s lidmi, díky nimž se kouzlo stalo. Během díla Andy Grignon, vedoucí inženýr společnosti Apple, diskutuje o tom, že iPhone prostě nebyl dokončen. Apple ‘musel do zařízení tvrdě kódovat sílu signálu 5-bar, protože jeho rádio se neustále restartovalo. Některé demonstrace musely být provedeny v konkrétním nákupu, protože odchylka by způsobila, že všechny druhy chyb zamizí hlavy. Wi-Fi sotva fungovalo. Byl to nepořádek.

Ve skutečnosti byly věci tak špatné, že inženýři za iPhone seděli v páté řadě hlediště sestřelením whisky po dokončení každého dema, tichá oslava, že se nic strašně pokazilo. Oslava, kterou je Steve Jobs nechtěl vystřelit, nepochybně.

Pro vaše potěšení z vidění jsme vložili plnou hlavní poznámku níže, ale tentokrát si představte, jestli by se něco mohlo pokazit, ale ne!

Zbytek, jak se říká, je historie. IPhone se stal jedním z nejvýznamnějších spuštění vůbec a nedávné spuštění iPhone 5S ukazuje, že prostě nemůžeme dostat dost našich chytrých telefonů značky Apple.

Alespoň teď fungují. Většinou.

(Zdroj: poté

Můžete také chtít vyzkoušet:

Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook vzdává hold Steve Jobsovi na 2. výročí svého průchodu

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post