Jak rychle předobjednat iPhone X ideálním způsobem

Zde je náš průvodce, jak rychle předobjednat iPhone X ideálním způsobem, když Apple přepíná přepínač na předobjednávky pro svou vlajkovou loď 2017.

Apple se stává stále klouzajícím, aby zpřístupnil vysoce očekávaný iPhone X pro předobjednávku. Tyto předobjednávky začnou v pátek 27. října ve 12.01 AM Pacific Time, což naznačuje, že musíte být připraveni a připraveni kdekoli na světě, abyste obdrželi nejlepší možnou šanci zajistit jednu z počátečních jednotek.

Podíváme se na to, jak se můžete připravit a vaše stávající zařízení, abyste byli s nejlepší možnou šancí na úspěch. Chcete -li vydržet nejlepší možnou šanci získat jednu z počátečních jednotek iPhone X, budete chtít používat kombinaci aplikace Apple Store a Apple Pay za objednávku. To vám umožní provést nějaké předčasné úklid před předobjednávkou, jak je zvýrazněno níže.

Ujistěte se, že informace o platbě Apple jsou přesné

Krok 1: Platba bude jednou z největších částí procesu předobjednávky iPhone X, takže se musíte ujistit, že jste na to, abyste to byli co nejrychleji a bezproblémové. Nejjednodušší a nejrychlejší cestou k platbě je použití Apple Pay prostřednictvím aplikace Apple Store. Pokud nemáte nastavení Apple Pay, spusťte aplikaci rozpočtu, klepněte na tlačítko „+“ a postupujte podle výzev na obrazovce a přidejte a aktivujte kartu pro nákupy Apple Pay.

Krok 2: Pokud již máte aktivní Apple Pay a nedávno jste jej použili, musí být v pořádku jít, připravené a připravené. Pokud ne, pak je absolutně užitečné spustit rozpočet na zařízení a zaškrtnutí karty, abyste se ujistili, že se jedná o stále aktivní a funkční kartu. To jen zajišťuje, že neexistují žádné překážky na platbu, až přijde čas.

Krok 3: Budete se také muset ujistit, že všechny přidružené adresy, fakturační a doručení jsou přesné a aktuální. Apple je velmi velký na to, aby ideální fakturační adresa přiřazená proti nákupu proveden s určitou kartou, takže získání tohoto ideálu je nezbytné pro úspěšnou objednávku.

Připravte aplikaci Apple Store pomocí vašeho výběru iPhone X)

Krok 1: Během skutečného času předobjednávky, namísto toho, abyste si pohrávali s výběrem zařízení a jednotlivých konfigurací, můžete to připravit ve vývoji a vřele doporučujeme, abyste tak učinili. Chcete -li to provést, spusťte aplikaci Apple Store a klepněte na stránku produktu iPhone X.

Krok 2: Vyberte dopravce (pokud je vám k dispozici).

Krok 3: Vyberte barvu zařízení, které chcete. Možnosti pro iPhone X jsou stříbrné nebo vesmírné šedé.

Krok 4: Vyberte vnitřní kapacitu zařízení. Apple používá dvě různé konfigurace, pokud jde o iPhone X; buď 64 GB nebo 256 GB.

Krok 5: Nyní získáte zavedení produktu, který jste si vybrali. Klepnutím na oblíbenou (srdce) ikonu v horním navigačním panelu přidejte toto nakonfigurované zařízení do vašich oblíbených. Doporučujeme přidat nejméně dvě možnosti pro oblíbené, přičemž druhá volba je možnost zálohování pro případ, že se první z nich rychle vyprodá. Jakmile to udělá, bude neuvěřitelně základní přístup k vaší volbě, až přijde čas.

Když předobjednávky odejdou …

Krok 1: Když Apple přepne přepínač na předobjednávkách iPhone X, je to čas uvést přípravu do plného toku. Spusťte aplikaci Apple Store a vyberte kartu Účet ze spodní části rozhraní.

Krok 2: Rychle vyberte uloženou konfiguraci iPhone X v sekci oblíbené, která obsahuje informace o barvě a kapacitě dopravce, barvy zařízení. Ujistěte se, že klepnutím na modrou přidání do vaku vložte toto zařízení do koše.

Krok 3: Klepnutím na tlačítko ikony vaku zobrazíte obsah a poté vyberte možnost GET s možností Apple Pay. Bude to velká černá možnost s logem Apple na něm a nelze jej nechat ujít. Klepněte na tlačítko Apple Pay znovu a poté ověřte nákup pomocí Touch ID.

A je to! To musí dokončit nákup a doufejme, že vám přinese váš iPhone X doručený v den zahájení.

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.2 beta 1 datum vydání ke stažení zřejmě nastaveno na příští týden

Popcorn Time iOS 11 IPA ke stažení na iPhone [bez vězení vyžaduje]

Odemčená / sim-free iPhone X Cena v USA, Velké Británii, Indii, Číně a další

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post