Google přináší Full Android do CARS

Získání slušných systémů přehrávání médií do automobilů je něco, s čím se zdá, že výrobci opravdu bojují. Ať už kupujete dno linii Honda nebo špičkový Mercedes, existuje velmi dobrá šance, že zábavní systém v automobilu je špatný-různé stupně chudých, přesto, ale oba chudí.

Řešení, jako je Android Auto, jdou nějakým způsobem pomoci této situaci tím, že umožňují zařízením Android efektivně vrhnout své aplikace na palubní desku, ale je to spíše řešení než oprava pro něco, co upřímně potřebuje opravit po celá léta. Nyní se to Google snaží udělat.

Převzetí Android Auto na další úroveň je něco, co Google oznámil na loňském ročníku Google I/O, a zatímco letošní akce je jen pár dní pryč, společnost znovu mluvila. Po konceptu Chrysler zpět na CES nyní víme, že Audi i Volvo budou v budoucnu využívat nové systémy v některých svých vozidlech.

Dnes Audi a Volvo oznámili, že budou stavět Android do své příští generace automobilů. To znamená, že vestavěný infotainmentový systém vašeho automobilu vám může umožnit ovládat vaši klimatizaci, střešní okno a Windows, najít nejbližší restauraci s mapami Google, poslouchat Spotify nebo NPR, nebo jen požádat o pomoc svého asistenta Google-i když odejdete Váš telefon pozadu.

Myšlenka je, že plný Android bude běžet spíše v automobilu než na připojeném smartphonu, což znamená, že všechno by mělo být, dobře, lepší. Google v pondělí sdílel další informace prostřednictvím blogového příspěvku a použil Audi i Volvo na fotografiích, které ukázaly práci obou výrobců automobilů. Rozhraní pro obě se liší v takovém způsobu, jak nás přimět k tomu, abychom si mysleli, že automobilové společnosti dostanou dostatek prostoru pro práci, aniž by se dostali do cesty designový jazyk nebo omezení společnosti Google.

To může být dobré, nebo to může být špatné – čas to řekne na této frontě.

(Zdroj: Google)

Možná byste se také chtěli podívat:

Povolit mapy Google, Waze nebo jakoukoli aplikaci na CarPlay, tady je jak

Nejlepší kodi 17 Krypton Skins / Themes [2017 Edition]

Nejlepší doplňky Kodi pro 17/17,1 Krypton 2017 Video streamování

Stáhněte si iOS 10.3.2 Final Version IPSW odkazy pro iPhone a iPad

Jak snížit iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 na iPhone nebo iPad

Poznámky k vydání iOS 10.3.2 / ChangeLog: Zde se změní

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post