5,5palcový iPhone 6 bude zahrnovat stabilizaci optického obrazu, 4,7palcový design nebude

obecně přijímáno, že iPhone Apple příští generace bude nakonec nabízen ve dvou různých velikostech. Řada úniků však ověřila, že společnost Cupertino podniká na 4,7palcovém smartphonu kromě designu 5,5 palce s cyklem uvolnění, který by mohl být potenciálně rozložen. Nejnovějším problémem dotčených potenciálních spotřebitelů je, zda oba návrhy nabídnou přesně stejnou funkčnost, liší se pouze ve fyzické velikosti. Pokud je nejnovější předpovědi Pacific West Securities co jít, pak by to mohly být vestavěné moduly kamery, které nabízejí rozdíl.

Predikce obchodních analytiků Johna Vinha a Kevin Chen prorokuje, že rozlišujícím faktorem mezi dvěma návrhy iPhone může být existence stabilizace optického obrazu (OIS) v rámci většího modelu 5,5 palce. Řada zdrojů, včetně Ming-Chi Kuo z KGI Securities, naznačuje, že tento rozdíl je převážně na nízké výnosy prvků, které vyžadovaly Apple, aby se rozhodlo. Pacific West Securities se však domnívá, že zvýšení výdajů na běžné volby automatického zaměření je to, co vyvolalo rozhodnutí:

V naší analýze se domníváme, že Apple vybraný tak, aby zahrnoval pouze inovaci kamery OIS ve větších iPhone 6 za předpokladu, že stále existuje značná prémie na výdaj (4 až 5 $) oproti běžným řešením automatického zaostření a také to, že poskytuje bod odlišnosti mezi 4,7palcový iPhone 6 a také Step-up Design (5,5 palce).

There’s no rejecting that any type of gadget shipping with InvenSense’s optical picture stabilization innovation will offer a more improved as well as capable photography experience over a gadget that doesn’t include it, however it will be fascinating to see if the inclusion persuades consumers to make skok na 5,5palcový chytrý telefon iOS. Předpovědi rovněž naznačují, že iPhone 6 bude prvním prvním gadgetem Apple, který se má odeslat s NFC vyvinutým přímo. To by mohlo být pouze zahrnutím jedné generace, protože se ovocný podnik připravuje na zavedení vlastního řešení pro splácení mobilních zařízení.

Využíváme se k tomu, abychom viděli divoce kontrastní předpovědi, protože hodiny zatrhnou oficiální oznámení Apple. Zde je však fascinující, že obě sady analytiků citují „zdroje dodavatelského řetězce“ jako katalyzátor spekulací. Jako vždy, řekne to jen čas.

(Zdroj: Barron’s)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IPhone 6 specifikace, funkce, datum vydání

Nový iPhone 6 Makep představí stříbro, výběr šedé barvy v plné slávě [obrázky]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post