5 Nejlepší záložní aplikace pro Android pro zálohování téměř všeho

, ať už chcete svůj telefon zakořenit, nebo jednoduše chcete udržet všechna vaše data v bezpečí, zálohy jsou pro váš účel nezbytné. Zálohování dat zařízení vám pomůže udržet všechna vaše nastavení a soubory neporušená. Výsledkem je, že je můžete kdykoli obnovit buď na stejném zařízení, nebo na zbrusu nový telefon. Dnes uvidíme 5 nejlepších záložních aplikací pro Android, aby zálohovali téměř všechno.

Než se však postupujeme s naší recenzí, cítíte se bezplatný a přečtěte si některé související články.

Nejlepší aplikace pro Android pro skrytí obrázků, videí, zpráv a aplikací

Jak se vyhnout stahování trojského viru na zařízeních Android

1. Neuvěřitelně zálohování a obnovení

Toto je moje aplikace Go-to, kdykoli chci zálohovat a později obnovit data mého zařízení. Tuto aplikaci používám již několik let a je to intuitivní i funkční.

Můžete si snadno vybrat zálohování aplikací, SMS a kontaktů. Všimněte si, že můžete vše zálohovat najednou nebo jednoduše vybrat určité položky. Nakonec si nezapomeňte vybrat záložní cestu a složku, která je umístěna na SD kartě. Tímto způsobem, pokud chcete, aby továrna resetovala telefon, neztratíte zálohu. Cestu můžete zkontrolovat a změnit z nastavení. Neuvěřitelně zálohování je jednou z nejlepších záložních aplikací pro Android.

Musí si přečíst: 5 nejlepších her Android do 20 MB

Nakonec, v nákupu k obnovení vašich dat, musíte jednoduše připojit SD kartu, kde jsou umístěny vaše záložní soubory a klepněte na možnost obnovení.

[GooglePlay url = ””/]
2. G Cloud Cloud

“Zálohujeme videa, ostatní ne.” Jak se nemůžete s takovou linií přesvědčit? Jsme nepochybně v éře cloudu a tato aplikace z toho dělá to nejlepší.

G Cloud vyžaduje účet (můžete jednoduše použít svůj účet G+) v nákupu. Poté je však aplikace dobrá. Nechte ji na chvíli vypočítat velikost každé kategorie a poté zvolte, co chcete zálohovat. Klepněte na červenou ikonu „Uložit“ a poté počkejte.

To bylo ono. Při nákupu k obnovení vašich dat znovu nahrajte aplikaci a vyberte možnost „Obnovit“ z nabídky Nastavení. Jistě, nejjednodušší a nejlepší záložní aplikace pro Android, jaké jsem kdy použil.

Nenechte si ujít: Naplánujte si fotografie stavu WhatsApp pomocí měniče Xstatus

[GooglePlay url = ””/]
3. Snadná záloha a obnova

Snadná záloha funguje podobně jako první aplikace v našem seznamu. Po otevření aplikace vás Easy Backup vyzve k vytvoření rychlé zálohy.

Pokud zasáhnete ano, můžete si jednoduše vybrat, co chcete uložit, a poté klepnout na další. Snadná záloha se postará o zbytek. Toto je dobrá alternativa k naší první možnosti. Vyzkoušejte to pomocí níže uvedeného odkazu.

Také si přečtěte: 5 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií pro Android

[GooglePlay url = ””/]
Zřeknutí se odpovědnosti: Vezměte prosím na vědomí, že jakákoli aplikace, která vytváří zálohy aplikací, uloží pouze soubory APK. Chcete -li také zálohovat vaše data a nastavení, budete muset mít rooteová oprávnění. Aplikace, která sleduje, je pouze pro kořenové uživatele.

4. Zálohování titanu

I když uživatelské rozhraní nemusí být nic velkolepého, tato aplikace existuje už roky. V současné době je k dispozici ve 31 jazycích a kromě zálohování vašich dat vám může pomoci učinit vaše zařízení mnohem bezpečnější a bez bloatwaru.

Pokud jste zakořeněni a nemáte tuto aplikaci, stáhněte si ji okamžitě. Pokud nejste zakořeněni, navštivte sekci našeho kořenového průvodce a podívejte se, jak můžete získat oprávnění správce na zařízení Android.

[GooglePlay url = ””/]
5. Helium

Helium je aplikace, která k použití nevyžaduje přístup root. Pokud však máte zakořeněné zařízení, jednoduše si stáhnete aplikaci a je dobré jít. Příběh je odlišný pro ty z vás, kteří jsou normální uživatelé Androidu.

Chcete -li používat helium, musíte také stáhnout aplikaci pro stolní počítače. Tímto způsobem budete moci okamžitě synchronizovat a obnovit data aplikace. Stejně jako u Titanium můžete také naplánovat automatickou rutinu zálohování. zkuste to pomocí níže uvedeného odkazu.

Nenechte si ujít: 5 nejlepších počasí pro Android [#2]

[GooglePlay url = ””/]
6. Zálohování aplikace a sdílení Pro

Právě jsme narazili na další skvělou záložní aplikaci s názvem App Backup & Share Pro pro Android. Je to spíše nová aplikace (stará jen několik týdnů), ale má docela užitečné možnosti, jak zajistit zálohování dat vašeho telefonu hladká a snadná. Pokud jste opotřebováni ze starých záložních aplikací a chcete se potěšit v novém rozhraní se spoustou prospěšných funkcí, zálohování aplikací a sdílení pro je aplikace, kterou potřebujete. Aplikace vyžaduje oprávnění root. Zatímco bezplatná verze aplikace používá omezené možnosti, budete moci odemknout funkce, jako je zálohování automobilů a obnovení po zaplacení.

[GooglePlay url = ””/]
Jak jsme již řekli, zálohování vašich dat je nezbytná. Doufám, že vám tyto aplikace pomohou zajistit vaše osobní údaje a obnovit je bez rozruchu. Jako vždy, děkuji za čtení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amiga v FPGAAmiga v FPGA

Dennis pracoval na této práci přes rok před rokem, než to nedávno uvolnil v fórech Amiga.org (fotografie). Amiga byla pozoruhodná pro jeho využití jedinečných, oddaných procesorových čipů pro úkoly, jako