Stáhněte si Xiaomi Black Shark Helo Wallpapers & Ringtones

Druhá iterace Xiaomi’s Black Shark Gaming Telefon Series se dnes prodala a my jsme zde s tapevami Xiaomi Black Shark Helo pro vás v Full HD+ (1080 x 2160 px) rozlišení. Jako zip níže jsou připojeny celkem 4 tapety zásob. Kromě toho máme také vyzváněcí tóny Black Shark Helo. Ale předtím si pojďme získat specifika smartphonu Xiaomi Black Shark Helo Gaming z první a především. Pojďme začít…

Specifikace Xiaomi Black Shark Helo

6.01in Full HD+ HDR10 kompatibilní AMOLED panel, chlazený SD 845 a až 10 GB RAM
Smartphone Xiaomi Black Shark Helo Gaming. Zdroj obrázku: GSMarena.
Čínský výrobce smartphonů Xiaomi před několika dny sundal zábaly z smartphonu Xiaomi Black Shark Helo Gaming. Herní telefon je přírůstkovým upgradem oproti černému žraloku, který společnost představila v dubnu 2018. Černý žralok je vybaven displejem 6,01 v AMOLED, který sportuje rozlišení 1080 x 2160, které tvoří hustotu pixelů pouze 402 PPI. Displej je kompatibilní s HDR10. V srdci má černý žralok Helo vlajkovou loď Qualcomm Snapdragon 845 Soc (zde má systém chlazení páry, aby se zabránilo tepelnému škrtícímu škrtící 10 GB RAM a 64/128/256 GB interního úložiště.

Snapdragon 845 SOC na palubě Black Shark Helo má systém chlazení páry.
Bohužel, slot pro kartu microSD není k dispozici pro rozšiřitelné úložiště. Jako biometrické ověřovací možnosti jsou na palubě skener otisků prstů otisků prstů a možná odemknutí obličeje Xiaomi.

Duální kamerový systém
Duální vačka: 12MP primární + 20MP teleobjektiv. Zdroj obrázku: GSMarena.
Fotografie je zpracována s duálním nastavením kamery vzadu s primární široký 12MP (f/1,75 objektiv) + sekundární 20MP (2x teleobjektiv) (f/1,8 objektiv) senzory s duálním duálním tónem. Selfie fotoaparát 20MP (f/2.2) je vpředu. Zadní střelec může nahrávat video s rozlišením až 4K @ 30fps. Přední vačka může nahrávat videa při rozlišení až 1080p @ 30fps.

Baterie a nabíjení, připojení, zvuk a operační systém Android
Na palubě je obrovská baterie 4000 mAh, která poskytuje dostatek šťávy pro Xiaomi Black Shark Helo. Port USB-C pro nabíjení je na palubě zařízení. Poté, co bylo řečeno, že zařízení podporuje rychlé nabíjení baterií, a tak zaměstnává standard nabíjení Qualcomm QuickCharge 3.0.

Stereo reproduktory směřující přední strana. Zdroj obrázku: GSMarena.
Přijde na stranu připojení zařízení, přimělo vás to zakryté dvojitým pásma Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC, Bluetooth 5.0 LE s podporou APTX HD Audio, A2DP a EDR, GPS pro navigaci a Služby založené na poloze a další. Je zklamáním, že zvukový konektor není na zařízení nikde vidět. Abychom to však nahradili, Xiaomi vybavil herní telefon s stereofonními reproduktory orientovanými na tyto intenzivní herní sezení.

Očekává se, že Black Shark Helo bude s největší pravděpodobností běžet na Android 8oreo se sídlem Miui 10 z krabice.

Ceny, dostupnost a malování pracovních míst a dokončení
Zpočátku přichází k cenám a dostupnosti, Xiaomi Black Shark Helo bude k dispozici pouze v Číně od listopadu. Varianty 8 GB/128 GB. Informace o cenách a dostupnosti týkající se 10 GB/256 GB musí být ještě známy a potvrzeny. Chime v sekci komentářů, kdy jste všichni DroidViewers venku získají jakékoli informace týkající se toho. Zařízení bude k dispozici pouze v jedné barvě a to je černé.

Design, RGB LED podsvícený logo a postranní proužky, Analogový páčkový příslušenství a čip Pixelworks pro…
Černý žralok Helo vypadá jednoduše a moderní tím, že zaměstnává displej 18: 9 s štíhlými rámečky, horní a dolní a také prémiový vzhled a herní design orientovaný na zadní panel. Poté, co bylo řečeno, má zařízení podsvícené černé logo žraločí vzadu a také podsvícené boční proužky. Logo a postranní pruh jsou RGB LED podsvíceny a lze přizpůsobit oznámení a mnohem více.

RGB LED podsvícený logo a boční pás. Zdroj obrázku: GSMarena.
Xiaomi se rozhodl sbalit zařízení s analogovým doplňkem pro hraní. Varianty RAM 8 GB a 6 GB budou spojeny pouze s jedním analogovým ovladačem. Pokračujte však k modelu 10 GB RAM a získáte dva analogové ovladače.

Analogové herní ovladače. Zdroj obrázku: GSMarena.
Zajímavé je, že černý žralok Helo používá vyhrazený čip od Pixelworks, který pomáhá zařízení převést obsah SDR na obrazovce na obsah HDR v reálném čase. S tím bylo řečeno, vestavěná herní aplikace Game Studio poskytuje uživateli možnost vylepšit CPU, zobrazení, zvuk a síť a tak pomáhá vytvářet různé herní profily pro doladění herního zážitku. Bonbón!

Herní studio aplikace. Zdroj obrázku: GSMarennull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post