TOSKSMS pro Android vám umožňuje odesílat/přijímat textové zprávy z vašeho webového prohlížeče, Gmail nebo GTalk

, narazili jsme dnes na velmi, velmi velmi užitečnou aplikaci na Android, nazývá se to, jak se uživatelé také posílají Získejte textové zprávy z jejich stolního počítače/notebooku s využitím webového prohlížeče, Gmail nebo Google Talk.

Včera jsme hovořili o wifismech pro iPhone, vylepšení útěku z vězení, které vám umožní získat přístup k iPhone SMS.App z webového prohlížeče Desktop přes WiFi. I když toto vylepšení vyžadovalo útěk z vězení – něco, co není každý člověk připraven – tato aplikace pro Android, kterou dnes představujeme, není. Je také mnohem elegantnější a funguje mnohem efektivněji.

Aplikace se nazývá TOSKSMS. Je vyvinut společností ClockworkMod, přesně stejným vývojářem za prominentní aplikací ROM Manager, kterou každý blikající nadšenec nainstaloval na svém droidu.

To, co v zásadě dělá, je vaše textové zprávy společnosti Gmail, Google Talk (nebo jiné podporované klienty IM) a také na internetové službě. Při instalaci jej nastavíte přidáním účtu Google a vyberete, do kterých služeb chcete, aby se ukázaly, aby vaše texty dopředu.

Z trhu Android:

TOSKSMS předává vaše textové zprávy do vašeho Gmailu, Google Chat a také pro příponu Chrome TOSSMS! Stejně jako pokud odpovíte zpět, příjemce dostane text z vašeho čísla!

Můžete použít svého preferovaného klienta IM (Beejive, Trillian atd.) Nebo e -mailem klienta k odesílání textových zpráv z vašeho telefonního čísla!

Stáhněte si do svého telefonu a poté využijte svého klienta IM nebo e -mailu z vašeho tabletu XOOM nebo jiného tabletu pro Android pro odesílání textových zpráv!

Předání textů do vaší chat Gmail Inbox/Google vám umožní odpovědět na text přímo odtud.

Jeho integrace s GMail/GTalk je vynikající, ale chápu, že je to osobní věc, synchronizace vašich textových zpráv s TOSKSMS na internetových serverech je nejlepší volbou, protože můžete zabránit nepořádku e -mailu/IM udržováním textů odděleně. To lze povolit výběrem výběru SYNC SMS ze samotné aplikace.

Jakmile je SYNC SMS povolena, stačí se přihlásit k ClockWorkMod.com/desksms s vaším účtem Google z vašeho webového prohlížeče na ploše. Navrhujeme nesmírně umožnit synchronizaci kontaktů s účtem Google z webové služby, abyste pochopili, která osoba vám posílá posílání.

Vlákno zprávy v telefonu.

Stejné vlákno zpráv na TOSSMS na internetové službě

Osobně jsme to testovali na Samsung Galaxy S II a také můžeme ověřit, že TOSKSMS funguje tak, jak je inzerováno.

TOSKSMS je bezplatná aplikace pro smartphony Android. V současné době je v otevřené fázi beta, takže očekávejte, že se jedná o placenou aplikaci v blízké budoucnosti. Popadněte to, když můžete, lidi!

Stáhněte si TOSKSMS pro Android [Market Link]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post