1TB XBOX ONE, nový ovladač, bezdrátový adaptér pro Windows oznámený

Microsoft konečně oznámil velmi očekávanou konzoli Xbox One s 1TB úložiště, spolu s novým ovladačem a bezdrátovým adaptérem, který vám umožní bezdrátově propojit řadič, který vám umožní připojit ovladač ovladač do systému Windows PC.

Zatímco sportovní konzole 1TB HDD byla velmi očekávaná a na chvíli se říkala, nový řadič byl nedávno unikán v seznamu Amazon.

Nová konzola Xbox One 1TB má matný povrch a přichází s novým ovladačem ovlivněným pouze omezené časové období.

Rovněž stojí za zmínku, že v minulosti došlo k konzole 1TB Xbox One, ale byl to balíček s omezenou edicí.

Rozšíření HDD na Xbox One na 1 TB od konvenčních 500 GB je pro multimediální buffy podstatné vylepšení a nejen nadšence her. Nyní můžete nainstalovat mnohem více her než kdy předtím a stále máte dostatek prostoru pro filmy, hudbu, fotografie atd. Pokud jde o nový řadič, Microsoft tam přidal nový 3,5 mm port, což uživatelům umožňuje jednoduše připojit Kabelová náhlavní souprava ideální do ovladače. Všechny tyto úpravy hlasitosti pro náhlavní soupravu, mikrofon, hlas a herní zvuk lze provést v nabídce Nastavení konzoly. Nový řadič také podporuje aktualizace bezdrátového firmwaru.

Nový řadič je k dispozici jako samostatná položka, k dispozici v normální černé barvě, spolu s novým stříbrným nebo černým kamuflážním vzorem v rámci projektu bezdrátového ovladače Xbox One Special Edition. Přepracovaný řadič vám vrátí 59,99 $ na 64,99 $ prozatím, pokud jste se snažili získat jednu pro svou stávající konzoli Xbox One.

Jak již bylo zdůrazněno dříve, společnost Microsoft také oznámila bezdrátový adaptér Xbox pro Windows, který bude spuštěn někdy letos na podzim a bude stát kolem 24,99 $. Pokud dostanete bezdrátový adaptér spojený s bezdrátovým ovladačem Xbox One, nastaví vás zpět 79,99 $.

Pokud jde o konzolu 1TB, bude to stát 399 $ ve Spojených státech. Doprava obchodníkům začíná 16. června.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post