2013 Open Hardware Summit Badge zahrnuje epaperovou obrazovku

Podívejte se na tento atraktivní kus pro otevřený hardware. To je to, co budete používat kolem krku na summitu otevřeného hardwaru v tomto roce. Wyolum se spojil s reprape pro obrazovku, stejně jako vidět studia pro desky.

To se nazývá jezevec, stejně jako je to jak Arduino, tak i Arduino štít. Existuje celá řada různých možností výkonu; Mince-buňka, mikroveřoviny, neoblomný barelový konektor nebo svorky šňůry, pokud chcete nosit napájení kolem krku. Můžete vidět pět krátkosrstých tlačítek viz výše, nicméně na zadní straně zobrazíte slot pro kartu microSD spolu s vypínačem pro zachování buněk mincí.

Podívejte se na video níže pro rychlý vzhled. Kromě sloužícího jako vaše pověření je seminární rutina přednastavena. Samozřejmě to je samozřejmě, že je to otevřený zdrojový styl, takže můžete kopat schématu, deskovou kresbu, stejně jako kód na stránce, která je uvedena výše. Oh, stejně jako první hack již byl odtažen. Zde je odznak čtení zločin, stejně jako trest.

Když už mluvíme o semináři odznaky, def con začíná tento týden. Hackaday Writer [Eric Evenchick] bude tam stejně jako doufáme, že má možnost se podívat na několik z odznaku hacking na akci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post