Fabulous Flexure System dělá pro resetování kalendáře kočičí

Když jsme spokojeni [Amy dělá věci] na superkonffferenci hackaday 2019, byli jsme okamžitě ohromeni řadou ohybových mechanismů zobrazených na palubě visícího kolem krku. To musí být tam, kde jsme viděli původní verzi kalendáře (AMY] ‘s původní verzi kalendáře koček – jednoduchá metoda, která pochopila jistě, zda má kočičí sdílený dům krmen jednou, dvakrát, nebo vůbec na poskytnutém dni.

Vlevo: Jednoduché ohyb, které se při aktivaci silně zdůrazňuje. Právo: poněkud náročnější ohyb, který využívá méně síly.
Awesome Jak je to, že flexure System neobnoví ano / žádné známky, když den klikne – to musí být provedeno ručně. Takže když byla nabídnuta [Amy] vyzkoušet malou desktop CNC, rozhodla se, že je čas vytvořit novou verzi, která se automaticky obnoví. Zkontrolujte ji ve videu po přestávce, který rovněž obsahuje zkoumání možnosti ohybu [Amy], kromě hodnocení přínosu CNC.

To je jen všestranný fantastický video, zejména poté, co [Amy] zanedbával, aby mlačil zkontrolovat známky, stejně jako kruhy, posílat ji dolů králičí díru pokusu učinit branding bity pro ty, které by mohly být spuštěny do páječky. Mlýn se bohužel zastaví, že má potřebný nerv pro frézování kovů.

Ačkoli [Amy] pravděpodobně pochopí pro její ohyby, má tunu dovedností. Mějte na paměti, když vzkříšila, že spálená, stejně jako bublanová laserová freta? Nebo čas, který opracovala honování přípravku pro ruční dráze, stejně jako letadla?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post