8 důvodů, proč byste měli upgradovat na OS X Mountain Lion dnes

Nejnovější verze operačního systému Apple Operation System OS X V10.8 Mountain Lion je nyní nabízena ke stažení z Mac App Store. Všechno je nastaveno na instalaci na počítači Mac z Mac App Store za pouhých 19,99 $, což je malá cena za to, že přemýšlejte o všech nových funkcích podobných iOS.

V tomto příspěvku jsme uvedli osm z nejlepších důvodů, proč byste měli dnes upgradovat na OS X Mountain Lion. Prohlédněte si je po skoku, mějte na paměti, že nejsou v žádném konkrétním pořadí!

Jednotlivci Snow Leopard mohou upgradovat přímo na hory Lion

Od té doby, co byl odhalen Snow Leopard a uvolnil se, se Apple přesunul na rychlejší rutinu uvolnění pro OS X. Nové verze mají nyní malý počet funkcí měnících hru a ceny jsou mnohem nižší; To lidem usnadňuje upgrade, ale vždy existují lidé, kteří jsou buď také líní upgradovat, nebo prostě se opravdu nestarají o nové funkce a také preferovat stabilitu a spolehlivost před novými funkcemi.

Pokud jste mezi posledně jmenovanými a také jste upgradovali na OS X 10.7 Lion od Snow Leopard, máme pro vás skvělé zprávy: Po aktualizaci na nejnovější verzi Snow Leopard můžete upgradovat přímo na Mountain Lion. To je uloženo 30 $!

iMessage!

Jak jsme již zmínili, nové funkce OS X Mountain Lion jsou převzata hlavně z iOS. Jednou takovou hlavní funkcí je schopnost odesílat a získat okamžité zprávy s využitím prominentního protokolu iMessage s aplikací New Messages. Zůstat v kontaktu s vaší domácností – za předpokladu, že využívají iPady, iPody i telefony iPhone – budou mnohem snazší a rychlejší.

Zrcadlení airplay

Ti z vás, kteří vlastní iPad plus Apple TV, budou přesně pochopit, jak pozoruhodné a užitečné je zrcadlení Airplay. Tato funkce nyní vytvořila svou metodu na Macs s Mountain Lion, takže můžete poskytovat prezentace v kanceláři a sledovat filmy / televizní pořady, hrát hry na své obrovské obrazovce doma.

Facebook a integrace Twitteru pro jednoduché sdílení

Jsem dnes těžkým jednotlivcem dvou největších sítě sociálních médií – Facebook i Twitter. Pravidelně sdílím aktualizace z mého života a publikováním fascinujících článků, obrázků i videí. Nyní je součástí důvodu, proč to dělám, protože je tak zatraceně jednoduché sdílet věci o těchto službách z aplikací iOS a samotného iOS.

Díky integraci Twitteru Mountain Lion (integrace Facebooku přicházející koncem tohoto roku) bude podobně jednoduché odesílat tweety. Mountain Lion má také tlačítko sdílení po celém OS, takže můžete poslat e -mail, zprávu, nahrát na Airdrop a další jen s několika kliknutími.

Ale počkejte, je tu ještě víc, Mountain Lion podporuje oznámení push jak pro sociální sítě, jmenovitě Facebook i Twitter, a zajišťuje, že vám neunikne jediný okamžik.

Zůstaňte stejně jako rande s jednotným centrem oznámení

Další funkce převzatá přímo z iOS 5, Oznámení Center na Mountain Lion vezme všechna oznámení vaší aplikace a také je staví pod jedno místo. Žádný požadavek na přechod do nastavení nebo nabídek každé aplikace. Jen přejeďte doleva i voila!

Je to vynikající funkce, kterou jsem velmi potěšen, je to, že je metoda pro operační systémy na stolní počítače. To je jeden z největších důvodů, proč bych upgradoval na Mountain Lion.

Poznámky a připomenutí

S synchronizací našeho materiálu v celé řadě gadgetů je touha každého. Osobně vzato, používám poznámky i připomenutí aplikaci hodně na mém iPhone, pomáhá mi zůstat na trati a také mě informovat o čekajících úkolech. Nyní však Mountain Lion usnadňuje přístup k přístupu díky svým extrémně vlastním poznámek a také připomenutí aplikace, která synchronizuje cokoli napříč vašimi zařízeními iOS i MAC, zdvořilý iCloud.

Hlasový diktát v celém systému

Funkce, která byla pro jednotlivce iPhone 4S zcela zvláštní, vytvořila svou metodu napříč novým iPadem, stejně jako nyní, Apple ji přináší horskému lva. Ačkoli tato funkce není průkopnická, však stojí za zmínku, že je to pro Mac skutečně obrovský skok.

Zadávání e -mailu, odeslání zprávy nebo jen zadání dokumentu využívajícího sílu vašeho hlasu skutečně přispívá k celé zkušenosti s využitím Mac.

Hraní mezi platformami prostřednictvím herního centra

Jsem vášnivý hráč iOS a také velký fanoušek herního centra, ale věc, která mě na chvíli nejvíce obtěžovala, je omezení herního centra pouze pro gadgety iOS, což znamená, že mohu jen obtížné iOS hráči Po celém světě s Mac nikde v dohledu.

S Mountain Lion, vše, co se chystá modifikovat obrovský čas; S zahrnutím herního centra je hraní nyní konzistentní napříč deskou i bezproblémově křížovou platformou. Proč být závislý na jiných jednotlivcích iOS pro hraní, když můžete jen potíže s mac s kamarády?

Tak jdinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post