Zahrajte si doom nebo GTA v s vlastním přizpůsobeným regulátorem, stejně jako emulátorem Xbox

[Arnov] přináší svůj vlastní přizpůsobený regulátor na oslavu, stejně jako je určitě zapůsobit. Zdá se, že styl byl ovlivněn rozložením řadiče Xbox. Dva joysticks pro jemné ovládání herních znaků, 4 Deal s tlačítky, stejně jako dva pojíždějí tlačítka. Rozhodl se pro všechny prvky přes díry, aby se shromáždění jednodušší. Žádné pokyny s malým povrchovým instalací prvky zde. Opravdu oceňujeme podrobnosti poskytované hedvábí, stejně jako pocty zaplacené nezbytným retro hazardních her.

Byli jsme docela ohromeni přesně, jak hladce regulátor se srovnal do hry. Zmínil se, že to byl významný posílení nad jeho předchozím designem. Jeho původní styl měl tlačítka namísto joysticků, ale měnící se na joysticky mu dal mnohem lepší kontrolu ve hře. To by mohlo mít také velký problém s emulátorem řadiče Xbox běží na pozadí, nicméně.

Vzhledem k tomu, že dárkové dárkové období je na nás, můžete opravdu vzrušit nadšenec videohry ve svém životě s tím jako přizpůsobený dárek. Můžete dokonce spustit retro hry jako doom, pokud ho zavěsíte stejně jako retropie. To by mělo dostat několik lidí pozornosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post