Ayecon iOS 7 styl pro iPad nyní nabídl

, když iOS 7 byl JailBroken Jednou z prvních věcí, na které se všichni nadchli, byla vyhlídka na to, že dokáže znovu pokořit iPhone i iPady. S novým vzhledem, který s sebou přinesl iOS 7, požadavek na jeho přizpůsobení byl pro některé obrovskou nabídkou, stejně jako styl, který všichni požadovali, byl Ayecon.

Ayecon, populární u jiných vydání iOS, si vytvořil jméno tím, že poskytl extrémně leštěné ikony, které pečlivě vypadají jako aplikace, které představují. Pokud jste se někdy podívali na ikonu ve vašem gadgetu iOS a také nebyli schopni okamžitě určit, k čemu to je, pak Ayecon bude s největší pravděpodobností přímo na vaší ulici.

Po vydání práce na vězení iOS 7 začalo na Ayecon pro iOS 7 a také pár dní zpět, bylo nakonec vydáno pro nejnovější mobilní operační systém společnosti Apple. Nebo alespoň to bylo pro iPhone.

Dnes viděl prominentní styl Ayecon IOS 7 pro vydávání pro větší bratr iPhone, přičemž iPad nyní také získává nové ošetření ikon. Ayecon je samozřejmě mnohem víc než jen některé nové ikony, s novým doku, vylepšeným podmínkovým lištem a dokonce i modifikovanými bublinami IMessage Chat obsažené v balíčku. Všechny mohou být zapnuty individuálně i vypnuty přes Winterboard, ale osobně věříme, že všichni pracují tak dobře jako svazek, že je nejlepší jít all-in. Jsme si jisti, že také souhlasíte.

Pokud chcete získat ayecon pohled na svůj vlastní iPad nebo skutečně iPhone, lze jej nainstalovat prostřednictvím obchodu s App Break App Store Cydia a také náklady na každou verzi pouhých 2,99 $. Za předpokladu, že je to částka, která je přenášena na výrobu těchto ikon, to je trochu nákladů na úhradu. Pokud jste si již koupili verzi iPhone Ayecon, dokonce získáte diskontní sazbu dolaru ve verzi iPadu. Stejně jako si to jen dlužíte, abyste získali obojí.

A pokud jste již dříve koupili styl pro svůj iPad, je tato verze zcela zdarma.

Chápete, že to stojí za to.

Pro návody týkající se útěku z vězení, prohlédněte si:

IOS 7 – 7.0.4 Útěk z vězení: Stáhněte si Evasi0N 7 pro iPhone 5S, 5C, 5, iPad, iPod Touch [Windows / Mac]

Útěk z vězení iOS 7 – 7.0.4 Untored na iPhone 5s, 5C, 5, 4s a další s Evasi0N 7 [Video Tutorial]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post