Amazon Echo Show může nyní streamovat majitelé Netflix Material

majitelů Amazon Echo Show, nyní mohou využívat hardware Wise Screen k otevření a také streamovat materiál Netflix z jejich účtu. Dostupnost Netflixu na Amazonových moudrých obrazovkách se připojuje k hlavnímu videu a otevírá zcela nový svět obsahu.

V rámci oznámení Amazon navrhl, že přemístění bylo vyvinuto s cílem poskytnout majitelům echo show další funkce videa a otevřít nové možnosti na svém hardwaru:

Jsme nadšeni, že můžeme Netflix přivést k echo show zařízení a poskytovat klientům mnohem více možností videa, ze kterých si můžete vybrat. Nyní, mnohem více než kdy jindy, se klienti spoléhají na své ozvěny Gadgets, aby zůstali pobaveni, přičemž publikum sledovalo mnohem více než dvakrát tolik video materiálu na své echo show ve srovnání s tímto časem kolem loňského roku z streamovacích služeb*, jako je hlavní video.

Samozřejmě budete vyžadovat aktivní účet Netflix při nákupu, abyste získali přístup k tomuto typu zkušenosti na hardwaru Echo Show. Udržování toho říká, že pokud jste aktivním zákazníkem Netflix, získáte celkový přístup k katalogu Netflix ve vaší konkrétní oblasti a také budete moci streamovat a také zobrazit tento materiál prostřednictvím jednoho z zařízení Echo Show. Když je platforma nastavena a aktivní, můžete poskytnout zvukové příkazy jako „Alexa, Ukažte mi akční filmy na Netflixu“ nebo „Alexa, ukaž mi komedii.“

Výhodou Alexa a Power of the Echo Show Gadgets je ideální kombinace, když je spárována s komplexní knihovnou obsaženou v Netflixu. Heather Zorn, ředitelka Alexa Entertainment, dokonale shrnuje vylepšení funkce:

„Zákazníci nám říkají, že mají rádi výhodu Alexy a také mohou využívat hlas k vyhledávání a také spravovat materiál, který si prohlíží na Echo Show, a ukončit televizi,“ uvedl Heather Zorn, režisér Alexa Entertainment. “Jsme nadšeni, že můžeme přidat Netflix k našim poskytovatelům materiálních služeb na Echo Show a také přinést výhodu Alexy ještě mnohem více členům Netflixu.”

Přístup k Netflixu bude nabízen na první i druhé generaci Echo Show Wise Screens kromě Echo Show 5 a poněkud větší echo show 8. Amazon také přidal novou funkci „video domů“, která bude přidat novou funkci „video domů“ Nabídněte personalizované návrhy, co dále zobrazit na základě historie předchozího vidění.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 14.3 Konečné odkazy na IPSW, OTA profilový data společně s iPados 14.3

Jak downgrade iOS 14.3 Jednoduchá metoda [průvodce]+

Stahování: iOS 14.4 Beta 1 odkazy IPSW a OTA spolu s vydáním iPados 14.4

Útěk z vězení iOS 14.3 Využití checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple CarPlay ve vašem vozidle snadno, tady je jak

Ochrana iPhone 12 / Pro obrazovka s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nejlepší situace iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič malé obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Využití checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.2 Nejlepší metoda [tutoriál]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post