Anime-ochucená duši podobná herní žíly, které nyní nabízí na PC, PS4, Xbox One

dnes Bandai Namco Ventures do kalných vod, což je žánr her ovlivněných notoricky obtížnými démonskými dušemi od SOFTWARE, stejně jako série Dark Souls. . Nová akční RPG kód Studio je na PC (Steam), PlayStation 4 a Xbox One.

Včasné dojmy nové hry naznačují, že se také nezbavuje zkoušenému a testovanému vzorci Souls, kromě vyprávění i vizuálů. S pohledem na anime a také se cítí podobně jako vzhled franšízy Boha Eater Bandai Namco, kódová žíla nevypadá jako klon duší, i když to může z větší části hrát jako jeden.

Hráči jsou zařazeni do bot nesmrtelného upíra, který se musí „vydat na cestu do konce pekla“, aby objevil svou minulost, bojoval s hordami obtížných nepřátel a ztracených – upíři překonáni touhou po krvi – v post. -Apokalyptický svět. Zatímco profesionálové Dark Souls mohou raději hrát s herním sólem, ti, kteří noví žánr mají na výběr pomoc partnerovi AI nebo přítele. Ve skutečnosti, stejně jako zbytek hry Gunfire Games: Z popela, kódová žíla klade poněkud trochu důraz na kooperační hru, pravděpodobně učiní své potíže více pro hráče, kteří nebyli s hrůzou, která se uvízla na a Bloodborne šéf.

Spojte se s partnerem AI nebo dobrým přítelem v kooperativním multiplayeru a vydejte se do světa poškození v tomto příběhu poháněném propojeném zážitku Dungeon. Využijte svou integrovanou výdrž k koordinaci vašeho přístupu a navzájem se chrání před překvapivými útoky nebo se zabývají přemoženými nepřáteli.

Hráči mohou očekávat zážitek z RPG, s řadou zbraní na blízko, dovednostmi a oblečením, z nich postava nebo jen velká stará ohavnost.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 13.1 finále na 12.4.1 / 13.0, tady je jak

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Jak vyřešit problémy iOS 13, shazování problémů s aplikacemi a další chyby

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Aktualizace útěku z vězení iOS 13.1: Opravy bezpečnostních materiálů a záplaty podrobně popsané společností Apple

Stahování: IPADOS 13.1 Final IPSW Link, OTA Update for iPad Pro, iPad Air, iPad Mini a další vydané

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 13.1 IPSW na iPhone 11, Pro, XS, Max, XR, X, 8, 7, plus, 6S, SE, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post