9 nových vydávaných snímků GTA 5, předvádí hru ve své nejlepší podobě

Vydání Grand Theft Auto 5, alespoň v herních podmínkách, není příliš daleko a hry Rockstar dělají vše, co může, aby bylo možné Nechte fanoušci nadšení z jeho zářijového vydání. Jak tomu bylo v případě nejlepší části roku, vydavatel slavné série nedávno upustil několik dalších snímků GTA 5, aby se rozvinul chuť k jídlu, s větším vhledem do vozidel, zbraní a akcí. Níže naleznete další podrobnosti, stejně jako ty důležité snímky obrazovky!

Ke zklamání z GTA věřícího se Rockstar vrátil na plánovanou držák jarního vydání, aby tlačil Grand Theft Auto 5 až do září, což je podle standardů někoho docela zpoždění. Rockstar poznamenal, že čekání bude více než za to, což by umožnilo rafinovaný, pohlcující a akční zážitek po případném vydání.

Upoutávky a snímky obrazovky přicházejí silně a rychle, zejména v posledních několika měsících, a s malými dvanácti týdny, dokud zasáhne obchody pro Xbox 360 a PlayStation 3, nebudeme se také muset pověsit Dlouho předtím, než zjistíme, zda bylo ve skutečnosti dlouhé čekání na jeho příjezd odůvodněné.

Pokud jde o spiknutí, je to do značné míry konvenční jízdné pro každého, kdo hrál GTA dříve, s více střelců a akcí, než by se dalo porozumět, a také spoustu misí, aby hráči udrželi obsazení při náhodných, bdělových rampech.

Tyto screenshoty, zatímco slouží svému účelu, když nás přimějí k vydání, neodhalují úžasný obchod, který jsme dosud neviděli, s tryskovými sklízky, vrtulníky, letadly a loděmi, které všechny vystupovaly vedle tří nových hlavních postav.

Směrem k ocasu minulého měsíce oznámila Rockstar vydání speciálního sběratele Grand Theft Auto 5, z nichž by se jedna z nich zdála nutnost pro jakýkoli potvrzený fanoušek GTA. K dispozici je speciální vydání za 79,99 $, která zahrnuje jednu nebo dvě vzrušující dobroty, jako je umělecká kniha a mapa Blueprint, ale edice sběratele – pouze pro opravdové nadšence Grand Theft Auto 5 – balíky ve všech edicích sběratelů a také zabezpečení Taška a klíč z loga, speciální postavy ve hře a další takové artefakty. Sběratelské vydání však stojí však 149,99 $.

V každém případě zkontrolujte nové obrazovky, ujistěte se, že máte ve svém deníku 17. září a modlíte se, že už nevidíme další zpoždění.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post