Lepší auta a kamionové závěsy pomocí 3D tisku

Obvykle využíváme 3D tisk na replikovat produkty, můžeme jinak provádět se standardními metodami obrábění. Fraunhoferovy nové dveře závěs pro sportovní automobily a nákladní automobil vezme jinou připevnění: snaží se být mnohem lepší než ekvivalentní obrobená část. Obchodní prohlašuje, že nová část je poloviční náklady, stejně jako hodnotil o 35% méně než typický závěs.

Použití nástrojů ve svém 3D stimulaci softwaru, tým analyzoval různé aspekty, které vedly k výrobě nákladů. Několik z nich bylo jisté, zatímco jiné byly určitě určitě. Například orientace dílu snížit podporu, stejně jako maximalizovat množství, které tvaru na povrchu vzniku.

Simulováním síly na závěsu mohou nástroje eliminovat materiál, kde to neudělal velký rozdíl. To umožnilo snížení o 35% hmotnosti. Méně materiálu také označuje méně času tisku, dodatečně ukládat náklady.

Upřímně, nic, co dělali, musí být novinkou pro každého jednotlivce zahrnutého do 3D tisku. Orientace součástí praktické metody dává smysl. Viděli jsme odstranění zbytečného materiálu jak v 3D tisku, jakož i standardní výrobu. Fascinující část je využití nástrojů, které pomáhají automatizovat tyto optimalizace. Nemůžeme říct, jaké ceny softwarové aplikace je, stejně jako my hádáme, že to není zaměřeno na trh s grafem pro zábavu. Je však fascinující to, co lze udělat, stejně jako my domníváme se o trochu loketní tuk, stejně jako simulace v nabízené softwarové aplikaci může webové podobné výsledky.

Teoreticky, jakýkoliv typ nástroje, který může udělat analýzu konečných aspektů, by měl být schopen zjistit materiál, aby se odstranil. Pozorovali jsme automobilky objímat 3D tisk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post