Apple představit iPad 2 a iOS 4.3 na veřejnost do 10 dnů?

Nyní jsme pevně v oblasti pověsti, stejně jako MacRumors se zabýval několika bity, které se rozhodně zdá, že ukazují na iOS 4.3, aby byl propuštěn na veřejnost 13. února, spolu s možným oznámením iPadu 2 2 .

Dva z primárních přírůstků do iOS ve verzi 4.3 jsou osobní funkce WiFi Hotspot spolu se schopností využívat předplatné v aplikaci.

S ohledem na to, Daring Fireball’s John Gruber věří, že vydání 13. února by mělo být na kartách, kvůli nedávnému vydání zpravodajského sboru The Everyday App.

Každý den potřebuje členství – buď 1 $ týdně, nebo 40 $ ročně. K tomuto Apple využívají nový systém splácení členství v aplikaci-tato API v APP v aplikaci však nejsou v systému iOS 4.2. Takže každý den byl představen dnes, zcela zdarma na omezený čas. Na akci odhalili, že toto předběžné předběžné dva týdenní období nám dal: Verizon.

To je rozhodně racionální závěr. Jak to je, neexistuje žádná metoda, aby jednotlivec koupil členství do každodenního dne, když vyprší dvoudenní zkušební verze. Dohled ze strany Apple? Velmi to zpochybňuji.

Pokud vás to nepřesvědčí, zkuste to na velikost. V originální recenzi Verizon iPhone Davida Pogue, spisovatel NY Times prohlásil, že všechny iPhony budou mít nový mobilní hotspot, uhodli jste to, 13. února.

Jedinou novou funkcí v iPhone Verizon je osobní hotspot, kde se iPhone stává základní stanicí Wi-Fi. Až pět notebooků, doteků iPod nebo jiné gadgety se mohou připojit k online a využívat telefon jako oslavenou webovou anténu.

To je nesmírně pohodlné. Četné další telefony aplikací mají – iPhone AT&T to získá 13. února – provedení Apple je však obzvláště pěkné

Není překvapením, že hodnocení bylo nyní upraveno, aby se odstranilo veškerou zmínku o datu vydání. Ooops!

Dále máme německý blog MacNotes, který prohlašuje, že Apple plánuje událost pro nadcházející týden, která bude hrát na prohlášení iPad 2 spolu s veřejným vydáním iOS 4.3. Stránka také věří, že Apple má v úmyslu uvolnit gadget v USA v první polovině dubna. Ne teď, lidi!

Zde se to bude jen mnohem fascinující, s mnohem více kusů, které se začínají spojit. Všechno, co nyní vyžadujeme, je pár dobrých výstřelů iPad 2 a také si ujišťujeme, že je k vám přivedeme, jakmile je (doufejme!) Máme!

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post