Apple zvyšuje ceny produktů v mnoha zemích kvůli posílení amerického dolaru

po akci jarních vpřed mediálních událostí právě minulé ráno, Apple nahradil ceny na většině svých produktů v mnoha zemích kvůli posílení amerického dolaru. Vydejte se přes skok, abyste chytili všechny detaily.

Apple možná snížil cenu Apple TV na 69 USD v USA, ale zbytek svého portfolia v celé řadě zemí, jako je Kanada, Nový Zéland, Francie, Dánsko, Švédsko, Portugalsko, Finsko, Austrálie a několik dalších má spravedlivé zažil zvýšení ceny při přemístění Apple, aby odrážel úpravy měny. Stručně řečeno, iPhone, iPad, iPod touch, MacBook Air, MacBook Pro a Thunderbolt Display Products jsou nyní mnohem dražší než dříve.

To vše je jasně viditelné v internetovém obchodě Apple v Kanadě, kde odemčený iPhone 6, který původně začal na 749 $, až do 969 $, byl nyní zaznamenán za cenu od 839 $ na 1 099 $, což je docela docela významný nárůst upřímně. Počkejte, až uslyšíte o 15palcovém sítnici MacBook Pro, které bylo dříve zaznamenáno za ceny 2 099 až 2 699 $; Nyní je cena 2 449 až 3 049 $, což je dobrá 300 $ navíc za nejvyšší model. Ve Francii cena za základní model stejného notebooku, který začal na 1 999 EUR, nyní přichází na 2 249 EUR, zatímco nejvyšší koncový model byl zvýšen z 2 499 EUR na 2 799 EUR. Apple také zvýšil cenu displeje Thunderbolt z 999 $ na 1 199 $ v Kanadě.

Podobné kroky byly učiněny i v jiných zemích, aby se zaručila, že všechny ceny Apple Products jsou v parity se Spojenými státy a kde uznání nebo odpisy amerického dolaru není něco, co Apple má kontrolu, nově upravené ceny mohou být jen Mířit do bodu, kdy by byli i fanoušci Apple tvrdě tlačeni pro pohledu na alternativy.

Úpravy měny společnosti Apple nejsou ve skutečnosti nic nového, kde společnost dokonce provedla požadované úpravy v roce 2011, kdy americký dolar také oslabil. Apple prozatím nemusí v některých zemích snižovat ceny, i když americké ceny klesnou, což bude sloužit jako vyrovnávací paměť proti kolísáním měn.

Jaký je váš pohled na tuto záležitost? Sdílejte s námi své myšlenky v sekci komentářů níže.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post