Apple připravuje 68 milionů jednotek na první dávku zásilek iPhone 6

Kdykoli přijde nový iPhone, zdá se, že Apple má vždy problém s uspokojením této včasné poptávky. Vzhledem k tomu, že miliony vzrušených časných adoptorů sestupují na maloobchodních prodejnách Apple po celém světě, zdá se, že první dávka dojde dlouho předtím, než dokonce polovina z těch, kteří procházejí gadget, se ho opravdu chystá, ale s maloobchodním datem iPhone 6 nyní iPhone 6 iPhone 6 Cupertino oděv vypadá, že vytáhne všechny zastávky, aby se ujistil, že značný časný inventář.

Podle pravidelné služby na Tchaj -wanu zadal Apple objednávky přesahující 68 milionů pro první běh gadgetů iPhone 6, protože to vypadá na včasné rozšíření dostupnosti, a také poskytovala zvýšené očekávání týkající se většího výběru zařízení a také mnoho Jiné výhody, máte pocit, že i tato postava je možná stejně nízká, protože horečka iPhone začne mít pevnost.

Zdá se, že každý rok dominuje humbuk obklopující další iPhone, ale s Apple, který se konečně přibližuje tlaku na trh a vydává telefony s výrazně většími displeji, je pravděpodobné, že účast výrazně zvýší, když se širší publikum dozví o specifikách zařízení .

S 4,7palcovým designem doprovázejícím variantu 5,5 palce, ti, kteří byli nespokojeni nedostatky iPhone, pokud jde o obrazovku, nebudou mít důvody pro výběr iPhone 6 a kromě vybírání současných jednotlivců iPhone IPhone jednotlivce Aby se hromadně upgradovali, někteří analytici se domnívají, že jednotlivci Android skočí ve svých houfech za předpokladu, že již nejsou povinni využít alternativu iOS, aby se potěšilo na větší obrazovce.

Pokud Apple dosáhne 68 milionů jednotek, jak se navrhuje, pak by to mnohem více než zdvojnásobila předběžnou dávku zásilek iPhone 5S, ale poskytovalo podstatně zvýšenou úrokovou míru pro iPhone 6 a také neschopnost společnosti Apple uspokojit včasnou poptávku V září 2013 spuštění iPhone 5s, kteří se snaží získat sluchátko v první den, mohou nemocné zaplatit za spokojenost.

Není jisté, zda toto číslo týká jediného 4,7palcového designu nebo obou možností velikosti iPhone 6, ale pokud zahrnuje mnohem větší variantu, je specifické, že drtivá většina z celkově 68 milionů součtu bude účtována 4,7palcové zařízení.

(Zdroj: Businessweekly [Google Translate])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IPhone 6 specifikace, funkce, datum vydání

Omlouvám se Samsung: Apple začíná získávat nové procesory pro iPhone 6 z TSMC

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post