Rozpočet společnosti Apple iPhone plně dal dohromady a unikl na vysoce kvalitní fotografie a video

V stisknutí očekávané přípravy zařízení pro iPhone pro iPhone Apple se hodně hovořilo a dnes by se zdálo, že Techdy má ruce Na přední a zadní části nepolapitelného levného sluchátka. Když jsou umístěny společně, nabízejí velmi solidní představu o formě, kterou by levný iPhone mohl vzít, a na první dojem nemůžeme pomoci, ale cítíme, že to vypadá extrémně podobně jako Nokia Lumia 620.

Stejně jako různé obrázky a video, Techdy také popsal, jak se zařízení cítí, když je drženo. Ačkoli to není technicky kompletní, pracovní zařízení (nelze jej zapnout), obě části dávají vzhled kompletního zařízení, když jsou umístěny dohromady, a ačkoli to zahrnuje převážně polykarbonátu, Techdy rychle poukazuje na to, že tomu tak není cítit se jakýmkoli způsobem levně.

Něco jako Lumia 920, která se také skládá z lesklého plastového povrchu (i když je to polykarbonát), stále zřejmě poskytuje poněkud prémiový pocit, a přestože bychom předpokládali, že to do iPhone 5 zcela měří, když to Obaví se na standardu cíle, ukazuje se, že i když Apple zlomí plíseň přitažlivým na střední trh, rozhodně nebude mít příliš mnoho kompromisů na svém étosu, aby dodal vysoce kvalitní zařízení.

Kromě 4palcového displeje podobného iPhone 5 je prvek formuláře popisován jako „tvar podobný původnímu ipodu Apple“. Odtud to vypadá plivající obraz Lumia 620 a když Apple rychle kritizoval ostatní za kopírování jeho návrhů, zdálo by se to ironické zvraty událostí.

Řada Samsung Galaxy se dostala pod palbu pro levné plastové povrchové úpravy, ale jak hlásí Techdy, rozpočet iPhone bude něco jiného než. Když už mluvíme o těle zařízení, zpráva uvádí, že „plastový materiál použitý na rozpočtu iPhone se cítí mnohem odolnější [než řada Samsung Galaxy).“

Určitě to nebude zastínit vlajkovou loď iPhone, ale stejně by to nebylo velmi prospěšné přemístění ze strany Apple. S tím bylo řečeno, jsme ohromeni tím, co jsme zde viděli, a pokud se jedná o skutečný únik, mám sklon navrhnout levný iPhone – měl by být pro tyto základní trhy dostatečně levný – má potenciál být bezprecedentní úspěch. Podle předchozích zpráv jsme se také dozvěděli, že rozpočtový iPhone přijde v několika různých barevných konfiguracích, ale to není všechny; Rovněž se uvádí, že Apple může příští rok skočit z pistole a iPhone Phablet.

Myšlenky?

(Zdroj: Techdy)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post