Servisní karta, která hraje Simon States

, když je vaše jméno Simon, stejně jako chcete vytvořit vlastní servisní kartu s obvodovou deskou, to je nejlepší smysl integrovat hru Simona říká, stejně jako to je přesně to, co [ Simon] dělal s jeho servisní kartou.

Můžete vidět podobnost s inženýrskou nouzovou službou; To je, protože [Simon] vzala motivaci od této karty, aby se rozvíjela jeho vlastní. Hra Simon States se hraje pomocí 4 nízko profilových tlačítek, stejně jako 4 0805 LED. Mikrokontrolér možnosti spustit hru je attiny45 nastavit stejně jako práce s Arduino IDE. Pouze s pouze 5 piny nabízenými pro I / O, [Simon] musely poskytnout až 4 kolíky na LED diody, stejně jako nakonfigurovat pobytový kolík jako analogový vstup. Tlačítka jsou vázána do děliče napětí, které napájí analogový vstup, takže v závislosti na tom, které tlačítko je stisknuto, je zkontrolováno jiné napětí, proto je hodnota od 0 do 1023 čísel, které byly stisknuty.

Jeden z vynikajících věcí o tomto zápisu je, že jde o proces leptání PCB v domě s využitím metody přenosu toneru. Nejsme si jisti přesně, jak spousta domácích servisních karet, které je připraven projít, avšak rozhodně kdo dělá kartu, nikdy se nezapamatuje jeho jméno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post