Opakujte a zamíchejte v hudební aplikaci iOS 10: Zde se přesunuli

, kteří měli potíže s vyhledáváním možností opakování a zamíchání v hudební aplikaci iOS 10? Zde přesně se nacházejí v aplikaci.

Jedna z největších změn aplikace v iOS 10 přichází s novou hudební aplikací. Návrháři a inženýři společnosti Apple spolupracovali s platformou Apple Music, která je přístupná pomocí hudební aplikace na iOS, aby se pokusila učinit mnohem uživatelsky přívětivější s jasně definovanými sekcemi, ale také se pokusit soustředit na obsah. jako je senzační album.

Porota je stále na tom, zda dosáhli své vize s přepracovaným rozhraním, ale je naprosto jasné, že určité věci byly přesunuty z iOS 9 na iOS 10, což uživatelům trochu zmatené. Schopnost dát píseň na opakující se nebo zamíchat písně je jednou z těch věcí, které byly přemístěny, a přesunuta z dohledu na to přijde a mnoho uživatelů má zjevně potíže s jejich lokalizací. Zde se podíváme na to, kde Apple přesunul tyto možnosti v přepracované hudební aplikaci v iOS 10.

Krok 1: Tenhle opravdu je samozřejmé, ale budete muset skutečně spustit hudební aplikaci na vašem zařízení při nákupu, abyste přehrávali píseň, natož opakovat jednu hru.

Krok 2: Když se spustila hudební aplikace, najděte píseň, kterou chcete hrát na opakování, nebo v tomto ohledu zamíchejte seznam skladeb. Může to být individuální píseň, kterou hledáte pomocí katalogu Apple Music, nebo ten, který je již v seznamu skladeb nebo dokonce uložen na samotném zařízení, pokud máte nějakou hudbu synchronizovanou pomocí iTunes. Začněte hrát píseň.

Krok 3: Stejně jako mnoho populárních služeb a aplikací pro streamování hudby, když se skladba hraje pomocí Apple Music, se mini-hráč objeví ve statickém pruhu ve spodní části displeje. Klepnutím na nyní hraní malého hráče ve spodní části ho přiveďte na celou obrazovku, což je v podstatě hlavní hrací karta.

Krok 4: Přejděte sem, abyste posouvali ideál dolů, což zobrazí další sekci nahoru, která obecně ukazuje, co sleduje hudební aplikaci po aktuální písni. Na ideální straně této další sekce je místo, kde uvidíte dvě ikony pro shuffle a opakujete.

A to je vše. Klepnutím na ikonu opakování – která je označena dvěma šipkami, které vyvolávají dojem kruhu -, abyste se ujistili, že se aktuálně přehrává píseň opakována. Podobně můžete klepnout na ikonu Shuffle – označené dvěma šipkami, které se navzájem procházejí – zamíchat a hrát náhodné písně z seznamu skladeb.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Povolte optimalizaci úložiště v hudební aplikaci iOS 10 a ušetříte místo, zde je, jak [tip]

Funkce textů iOS 10 Apple Music, zde je návod, jak k němu přistupovat

Jak fotografovat syrové fotografie na iOS 10 iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 10 / 10.0.1 pro iPhone, iPad, iPod touch [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 10, 10.1, 10.0.1 Odkazy a instalace na iPhone 7, 6s, 6, plus, SE, 5S, 5C, 5, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post