Popadněte tyto diskontované hry Android, než bude také pozdě

, obchod s hrami, které mají miliony her a nové jsou přidávány každý den. V této sváteční sezóně je několik z těch nejlepších se slevou. Těžká sleva. Prodej pro většinu níže uvedených her končí za 7 dní, zatímco některé končí v 5. Popadněte je co nejdříve.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tyto hry byly v době složení tohoto článku zdarma. Mohou nebo nemusí být svobodní, když k nim získáte přístup později, protože je návrháři diskontní po dobu omezené doby.

Vládne

Reigns je první hra, kterou jsem popadl z tohoto seznamu diskontovaných her. Už je to už poněkud dlouho a také se jmenovala nejnebezpečnější hra roku 2016.

V Reigns hrajete roli krále a také vládnete království. Unikátní karta, jako je hratelnost vybavená systémem Swipe Tinder, z ní činí jednu z nejlepších her, jaké kdy byly vytvořeny.

[GooglePlay url = ””/]
Sarost 3

Samorost 3 je hra a hra kliknutí na typ zážitku. V této hře hrajete jako oblast GNOME, který cestuje po Cosmosu a využívá svou sílu magické flétny, aby objevil o jeho původu.

S fantastickými uměleckými díly a hudbou je Samorost 3 nejlepší hry ze série tří.

[GooglePlay url = ””/]
Motorsport Manager Mobile 2

Motorsport Manager Mobile 2 je jednou z nejlepších her Motorsport. V tomto vyvíjíte svůj vlastní závodní tým rozhodováním, jako jsou jednotky, které si najíst, sestavení týmu, založení vašeho auta atd.

Pokud jste do závodních her, měli byste vyzkoušet Motorsport Manager Mobile 2.

[GooglePlay url = ”″/]
Orámováno 2

Rámované, představené v roce 2014, bylo jednou z nejlepších her toho roku. Unikátní hraní a komiks jako vyprávění z komiksu učinilo orámovací fantastický bod i hru kliknutí. Nyní jsou návrháři zpět s druhou verzí a franšíza je mnohem lepší než kdy jindy.

[GooglePlay url = ”″/]
Stolní tenisový dotek

S fantastickou grafikou, zvukovým, hladkým ovládacím prvkem a spoustou úrovní je stolní tenisový dotyk nejlepší stolní tenisové hry na Android. Doba.

[GooglePlay url = ””/]
Prořezávat

Prune má kolem toho pocit podobný Zen. S čistým i krásným uměleckým dílem, uklidňujícím hlukem a jednoduchým hraním je Prune příjemná ztráta času.

Prune má 48 úrovní, které jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly rovnováhu mezi jednoduchostí a potížemi. A nedostatek nákupu v aplikaci z něj činí jednorázový nákup.

Na co víc? Časopis Time jmenoval Prune Game of the Year v roce 2015.

[GooglePlay url = ””/]
Lumino City

První věci, nejprve, Lumino City je s největší pravděpodobností nejkrásnější hra, jakou jsem kdy viděl na mobilním zařízení. Pečlivě ručně vytvořený svět je prostě ohromující.

Také viz: Nejlepší závodní hry pro Android

Lumino City je zážitek, ve kterém musíte objevit domovníka města tím, že zkontrolujete město a také zjistíte systém, který pohání jedinečný svět.

[GooglePlay url = ””/]
Tady to máš. Několik z nejlepších her Android, jaké kdy byly vytvořeny, na slevu. Už jsem měl stolní tenisový dotek a také jsem koupil Reigns, Prune a také Lumino City. Popadněte tyto hry, než bude pozdě.

Šťastné svátky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post