Jak povolit / odemknout filtru hry Thrones Snapchat [pouze omezený čas]

Zde je přesně to, jak povolit nebo odemknout filtr Snapchat Filtr Game of Thrones na iPhone, který je nabízen pouze pro omezený čas.

Jednou z úžasných věcí o Snapchatu je jeho neustále se měnící filtry pro rozšířené pravdy, které okamžitě poskytují držitelům účtů, schopnost sdílet snipy i selfies, které se připojily s nádhernou dekorací obličeje. Tyto filtry na události také zahrnují vazby s významnými značkami a události, jako je aktuální hra trůnů, která umožňuje jednotlivcům proměnit se v bílý chodník.

Každý fanoušek Hardcore Game of Thrones by v ideálním případě měl jako schopnost proměnit se ve svůj preferovaný charakter, ačkoli to není opravdu možné, je stále vynikající, že jednotlivci Snapchat se mohou transformovat na ledovou nemrtvou implementací filtru.

Je to také nesmírně zajímavé, protože tento nový filtr je skutečně nabízen pouze na omezený čas, pravděpodobně kvůli nadcházejícím propagacím sezóny 7, stejně jako potřebuje jednotlivce, aby jej umožnil dříve, než se to opravdu objeví. Pokud jste jednotlivcem Snapchat a také se vyskytujete, abyste byli významným fanouškem pořadu HBO po celém světě, můžete aktivovat nový filtr White Walker s omezeným edicí White Walker tím, že se nainstalujete na nainstalovanou Snapchat. Když je filtr spuštěn, budete mít jen 60 cenných minut na to, abyste si vzali spoustu selfies, jak můžete, s nemrtvými ledovými modrými očima, než to opravdu deaktivuje a navždy zmizí.

Stejně jako mnoho dalších filtrů Snapchatu je to spuštěno tím, že jste se odhlásili ve vačce orientované na dopředu a poklepáním na obrazovku, aby se dopady dopadily. Když zjistí obličej uživatele, požádá o otevření úst, zatímco hraje hudba Game of Thrones. Dopad pak přichází do plného houpání s ledovou mlhou vycházející z nedávno otevřených úst a detekované oči, které mění ta záhadnou mrtvou modrou barvu.

Rovněž je možné využít zadní vačku k zavedení zasněžené krajiny a bílého chodce do skutečné atmosféry, když se na ni podíváte.

Nezapomeňte však, že je to časově omezený filtr a bude nabízen pouze na 60 minut poté, co jste klikli na odkaz, abyste jej aktivovali. Ujistěte se, že si všechny své selfies chytí a uložíte do svého gadgetu, a také se ujistěte, že všechny ty ty bílé chodíky odesílají před vypršením filtru.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: IOS 11 Beta 3 odkazy IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Co je nového v iOS 11 Beta 3? Poznámky k uvolnění, změny, funkce

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace IOS 11 Beta 3 OTA bez účtu UDID / Designer [How-to Tutorial]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post