Stahování: iOS 11.3 Beta 2 vydáno pro testování

Apple pokračoval v postupu tím, že stahoval iOS 11.3 Beta 2 IPSW a aktualizaci OTA nabízené pro testování do komunity pro pokrok.

Obchod se sídlem v Cupertinu na prvním výši iOS 11.3 v redakci publikoval předtím, než skutečně uvolnil Beta 1 návrhářům 24. ledna. Nyní, asi o dva týdny později, je druhá beta beta iOS 11.3 nabízena pro okamžité stahování pro všechna kompatibilní zařízení.

Je velmi fascinující vidět, že Apple téměř považuje iOS 11.3 za zcela novou hlavní verzi iOS, než jen za relativně vynikající aktualizaci. Spíše než jen tlačit iOS 11.3 ven do pokroku a testování sousedství, jaké provedl s mnoha aktualizacemi, proto Apple podnikl poměrně neobvyklý krok oznámení iOS 11.3 prostřednictvím své vlastní redakce s cílem inzerovat Aktualizace před tím, než bude skutečně vydána, a také vytvářet humbuk kolem svých nových funkcí, které jsou ve vší upřímnosti velmi vynikající z toho, co je v podstatě aktualizací bodového bodu střední velikosti.

Z pohledu funkce iOS 11.3 přináší pro každého něco. S předběžným vydáním iOS 11, Apple představil funkci úžasné animoji, která umožnila majitelům gadgetů obsadit své výrazy obličeje i hlasy na 3D animované znaky. Tyto postavy by pak mohly být sdíleny pomocí platformy Apple iMessage v rámci zvláštního i interaktivního zážitku z zpráv.

Vydání iOS 11.3 okamžitě rozšiřuje tuto zkušenost Animoji tím, že do rovnice přinese další postavy a možnost. Apple rovněž posouvá svůj vlastní ARKIT na další úroveň zavedením ARKIT 1.5, což přidává podporu pro uvedení objektů na vertikální povrchy kromě mnohem lepší podpory pro mapování nebo nepravidelné objekty.

Společnost Apple také vyvinula novou funkci v aplikaci Zprávy, která okamžitě hodí podniky i spotřebitele do společně v bezproblémovém chatovacím prostředí. Tato funkce nazývá servisní chat, bude fungovat ve spojení s určitým obchodem, aby nabídla okamžité podpory klientů spotřebitelům, kteří je kontaktují s aplikací Native Messages. Tyto zprávy budou rovněž uchovávány v iCloud s opětovným zavedením zpráv o funkci iCloud, která měla být původně v dřívějším vydání iOS 11.

Pokud jste zaregistrováni v programu Apple Designer, již jste nainstalovali předběžnou beta verzi nebo vhodný profil konfigurace, pak je iOS 11.3 Beta 2 OTA nabídnuta s okamžitým dopadem pro všechny kompatibilní iPhone i iPady z nastavení> Obecná aktualizace softwarových aplikací> Aktualizace softwarové aplikace> Obecná> Softwarová aplikace. část zařízení. Snažíte se stáhnout soubor iOS 11.3 Beta 2 IPSW? Vydejte se na vývojář.apple.com.

AKTUALIZACE X1: Zde je nový iOS 11.3 Beta 2: iOS 11.3 Beta 2 Poznámky k vydání, změny, funkce: cokoli nového na jednom místě.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 až 11.1.2 Pro účely útěku z vězení, je to možné?

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post