Jak smazat každou publikaci zdi na vašem účtu na Facebooku, včetně vymazání vaší časové ose a také začít Fresh

Facebook je monstrum sociální sítě. S více než 800 miliony aktivních uživatelů, z nichž 50% využívá službu každý den, je zdaleka největší sociální síť, která dnes existuje, která není pro firmu založena skupina vysokoškolských kosmických kamarádů. Podnikání se za posledních sedm let rovněž rozrostlo alarmujícím tempem, s více než tři tisíce zaměstnanců a odhadovaným ziskem 4,2 miliardy USD v roce 2011.

Podnikání rovněž přemýšlí o flotaci v New Yorku, která by mohla zvýšit kolem 10 miliard dolarů a ocenit podnik na 100 miliard USD, což z něj činí největší předběžnou veřejnost pomocí webového podnikání je historie. Musí se IPO stát, a také dosáhnout jakéhokoli typu hlášených čísel, pak by to dalo obchodní zakladatele tam jako několik nejbohatších světů a spousta mocných služeb. Jak však řekl strýc Petera Parkera, „s vynikající mocí přichází vynikající odpovědnost“.

Jak se sociální síť rozrostla, byly zvýšeny různé obavy o mnoha prvcích Facebooku, jako je zabezpečení dětí a přesně o tom, jak web zpracovává a chrání data uživatelů. Došlo k řadě incidentů, které vzbudily porozumění pouze kolem problémů, jako je kód webů, který se na webu zobrazuje veřejně poté, co došlo k chybě konfigurace. Jeden značný problém vznikl z neschopnosti odstranit všechny informace o účtu ze serverů Facebooku po ukončení účtu. Systém byl nastaven stejně jako ujistit se, že by jednotlivec vyžadoval ruční jít se svým účtem a odstranit všechna osobní údaje a informace před ukončením skutečného účtu. Tato metoda byla následně vyřešena s webem, která nyní zadává „Když smazáte účet, je trvale smazána z Facebooku“.

Naposledy, Facebook provedl několik radikálních úprav stránek profilu metody a na časové ose. Spousta uživatelů se bude líbit nový vzhled, ale jedna na straně je, že to nevyhnutelně regurgizuje některé staré vzpomínky na typ článků zdi a záznamy na časové ose, na které by někteří lidé chtěli zapomenout. Pokud chcete tyto údaje eliminovat, záleží na mně, může to být nepříjemný a náročný úkol. Bohužel neexistuje žádný klamný důkaz, jednoduchá metoda k eliminaci dat, aniž by se s nimi dala ručně, avšak díky sousedství obecně se Zack Whittaker na ZDNET přišel s vynikajícím tutoriálem o tom, jak přesně smazat každou zeď publikovat na vašem Facebooku Účet, který zahrnuje vymazání časové ose jednoduché metody a začít čerstvý. Doporučujeme zkontrolovat příspěvek přímo zde a poskytnout svůj účet na Facebooku nový začátek v roce 2012.

[Pokyny odstraněny po přijímání Grumble z interaktivního právního oddělení CBS]

(přes ZDNET)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post