Apple udělil patent, který by mohl znamenat iPhony, MacS Tailor zážitky na základě toho, kdo je používá

Apple, a také je udělen, je to spravedlivý podíl patentů. Stejně jako jakýkoli typ velké inovační společnosti, výrobce iPhone není plachý, když žádá o patent na cokoli a cokoli, co přijde udržet, o kterém se domnívá, že se může využít později, což znamená, že právě od té doby, co je patentová přihláška Pro něco není zaručeno, že se z něj stane přepravní produkt.

Uvádíme, že od doby, kdy Apple dostal nový patent na něco, co dává fantastickou nabídku smyslu, a doufejme, že se z něj dostane do několika jeho produktů vpřed. Všimněte si, že jsme uvedli: „Doufejme, že? Stojí za to přečíst ten první odstavec znovu.

Patent, nadšeně pokrývající „osobní výpočetní gadget spravující využití dohody s detekcí a uznání“, je jen typ věcí, na které jsme čekali od té doby, co jsme zjistili, že iPad nebude mít přepínatelné účty. Zde se však dostáváme před sebou.

Na základě patentové žádosti je to, co Apple navrhuje, systém, který by přizpůsobil iOS, nebo skutečně zážitek z OS X, aby se přizpůsobil osobě, která ji využívá. Jedním z příkladů by bylo skrýt příchozí e -mailová oznámení na obrazovce zámku v závislosti na tom, kdo se na něm objeví, aby na něj měli své oči. Pokud jste typ člověka, který má na obrazovce zámku zobrazený e -mailový náhled, může to být skutečně velmi užitečné.

Apple může také teoreticky skrýt specifické aplikace v závislosti na uživateli, účinně brání vašim mladým lidem v změně všech vašich hesel nebo dokonce vstupu do obchodu s aplikacemi – to by byla jedna metoda zastavení, jak je zabránit, typ typu stojí malé bohatství, aniž byste o tom pochopili!

Společnost Samsung již zabývala detekcí a uznání v několika svých telefonech a také společnost Microsoft Xbox One dělá podobnou věc pro uznání, kdo ji využívá. Pokud by naše telefony iPhone i iPady mohly udělat podobnou věc, byli bychom opravdu velmi šťastní. Hodíte pravdu, že Apple právě nedávno koupil Primesense a že to byli lidé za původním senzorem Kinect, stejně jako věci začínají být zajímavé.

Doufejme, že to půjde dále, než vám necháme odemknout telefon a podíváte se na něj.

Porozumějte v části komentářů níže, co věříte o podání patentu.

(Via: AppleInsider)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post