2019 Apple View Získání keramického pláště, Airpower, AirPods 2, Ipod Touch 7 Okno Release Okno Ramerore

Pravděpodobně jste slyšeli o názvu Ming-Chi Kuo dříve a muž v centru četných jablečných pověstí v průběhu let je nyní v plodné formě nejlepší, sdílení jeho myšlenek na trase, kterou společnost bude mít v průběhu roku 2019. Již jsme sdíleli jeho myšlenky na iPhone a Mac, a nyní je to tah Apple a doplňky.

Počínaje společností Apple Watch se Kuo domnívá, že podpora EKG se letos konečně zavede do dalších zemí, přičemž Spojené státy jsou stále v současné době jedinou zemí, ve které je podporována funkce zachraňující život. Spolu s tím Apple také zřejmě nabídne nový pohled Apple v keramickém pouzdře, což dříve poskytlo jako součást edice Apple View 1299 $, které již není k dispozici.

Podpora EKG vyvinutá pro další země. Přidán nový design keramického pouzdra.

Myšlenka, že všechny hodinky Apple jsou vyrobeny ze stejného materiálu, není taková, které můžeme opravdu věřit, takže musíme vidět, co se zde stane. Je mnohem pravděpodobnější, že uvidíme návrat špičkových Apple Watch, což možná umožní Apple srazit možnost z nerezové oceli po cenovém rozpětí.

Spolu s Apple Watch to měl Kuo to říci o fantastickém světě AirPods a Airpower: jak osvěžená verze AirPods, tak nabíjecí rohož, která je stále nápadná jeho nepřítomností, se říkala měsíce, přičemž Kuo nyní říká, že můžeme očekávat dorazí v první polovině roku 2019.

Jako bonus, Kuo také věří, že v letošním roce uvidíme nový iPod touch s rychlejším procesorem, který odráží stávající zvěsti, že k takové věci se stane mnoho let poté, co naposledy viděla jakoukoli lásku.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 12.1.4: Downgrade na iOS 12.1.1 Beta 3 a útěk z vězení pomocí rootlessjb, tady je, jak

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravnou chybou v důležitém facetime

Útěk z vězení iOS 12.1.4 / iOS 12.1.3: Downgrade nyní, když Brandon Azad vydal svůj exploit iOS 12.1.2

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná vývojářům

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post