Převeďte jakýkoli typ slova, fráze nebo emodži na řeč s aplikací pro vyslovení pro Android

Mnoho z nás dostupných je požehnáno Všemohoucím bohem se schopností mluvit nejen jeden, ale mnohem více než jeden jazyk najednou. Může to být angličtina spolu s dalším jazykem, který by mohl být náš rodný jazyk nebo jakýkoli typ kombinace jazyků. Bez ohledu na to, jak dobře jsme zběhli, máme být v našem rodném jazyce nebo jakémkoli typu jiného jazyka, výslovnost může nebo nemusí být dokonalá. Výslovnost konkrétního jazyka se navíc liší od člověka k člověku. Když už mluvíme o výslovnosti, musím vám ukázat aplikaci s názvem Proponce – zcela zdarma offline text na řeč. Tato úhledná bitová aplikace pomáhá vylepšit výslovnost slov tím, že převedete slovo, frázi nebo emoji, které zadáte nebo vstupujete do řeči slyšené prostřednictvím telefonického reproduktoru.

Dostatek řekl, pojďme skočit přímo na snímky obrazovky a také jít s aplikací podrobně, abychom objevili více.

Musíte si přečíst: Přečtěte si své preferované webové stránky offline a také uložte data v krátkém návštěvníku článku Offline

Proponce – zcela zdarma offline text na řeč

Vyslovovat aplikaci v akci.
Do textového pole zadejte nebo zadejte libovolný typ slova, fráze nebo dokonce smajlík a stisknutím tlačítka přehrávání jej vyslovte. Vybral jsem si vyslovit slovo „paradigma“.

Slovo „paradigma“ je výrazné.
Poté, co je slovo vysloveno, máte možnost upřednostňovat slovo, sdílet nebo vyslovit ho znovu i znovu. Navíc klepněte na ikonu srdce na levé straně dole a získáte přístup k vašim preferovaným slovům. Podobně klepněte na ikonu v pravé dolní straně a získejte přístup k nastavení řeči.

Sekce oblíbených.
Zde vám nabízí seznam slov, které jste si vyobrali. Stisknutím ikony v pravé straně nahoře odstraníte nebo odstraníte oblíbené.

Chcete -li získat přístup k historii slov vyslovených, stiskněte tlačítko šipky dolů, které je nabízeno pouze tehdy, když je textové pole prázdné. Zkontrolujte další snímek obrazovky níže a pochopte více.

Historie slov vyslovená, jak je znázorněno na snímku obrazovky. Navíc klepněte na tlačítko v pravé straně nahoře a odstraňte historii.

Nenechte si ujít: Uvlens pomáhá udržet vás riziko bez venku před škodlivými ultrafialovými zářeními

Klepnutím na ikonu jazyka vyberte nabízené jazyky. Tato volba je nabízena pouze při použití textu Google na řeč, který je konfigurovatelný v nastavení. Vyberte libovolný typ nabízených jazyků, který vyslovuje slovo nebo slovo v dialektu nebo přízvuku různých jazyků.

Emoji se rozhodl vyslovit. Tento emoji se nazývá „cool“ emoji.
Zobrazeno „cool“ emodži, navržené ikonou srdce, která se stane žlutě, když klepnete na preferování.

Funguje také ve vašem webovém prohlížeči. Stačí klepnout a také podržte slovo a vyvoláte malou nabídku, pak zvolte prohlášení.

Závěr

Takže tady ukončím své rozsáhlé vyhodnocení aplikace s názvem Prononce. Tato úhledná bitová aplikace je skutečně k dispozici v užitečné, pokud byste chtěli vylepšit svůj přízvuk, ať už ve svém rodném jazyce nebo v jakémkoli jiném jazyce, s nímž jste docela dobře obeznámeni.

Neváhejte zcela zazněte v sekci komentářů níže o vaší zkušenosti s touto úhlednou bitovou aplikací. Stáhněte si aplikaci prostřednictvím níže uvedeného odkazu.

[GooglePlay url = ””/]
Také si přečtěte: Top 5 aplikací pro Android, které byste neměli nechat ujít (září 2017)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post