Nainstalujte WhatsApp na iPad a iPod Touch běžící iOS 8.4 [Video]-Aktualizováno

Jak se přijímání chytrých telefonů stále zvyšuje po celém světě, messaging messaging mezi platformami nikdy neměl vyšší význam. Nejoblíbenějším meziplatformovým messengerem zbývá být WhatsApp a z dobrého důvodu. WhatsApp je fantastická aplikace s bezproblémovou integrací pro iOS, Android, Windows Phone a další zařízení. S tím bylo řečeno, jedna věc, se kterou WhatsApp stále zklamá, je podpora jiného zařízení iOS jiného než iPhone. Uživatelé iPod Touch nebo iPad nemohou aplikaci v současné době stáhnout a aktivovat a budou mít strašnou chybu, pokud to zkusí.

Existuje způsob, jak přimět WhatsApp, aby se stal plně funkční na tabletu Apple, iPadu a jejich rozsahu iPod Touch. A ano, funguje to dokonce i na iOS 8.4, současném firmwaru pro zlomení vězení. Než se ponoříme ideální, existuje několik základních předpokladů potřebných k dokončení procesu.

Požadavky:

Jailbroken iPad nebo ipod touch běží iOS 7.x nebo iOS 8.x. Pokud vaše zařízení není Jailbroken, podívejte se na informace o tom, jak útěk z vězení zde: útěk z vězení iOS 8.4 s Taig / PP na iPhone 6, 6 Plus, 5s, mnohem více [aktualizováno].

Počítač se systémem Windows nebo OS X.

Nainstalovaná nejnovější stabilní verze iTunes.

Funkční nástroj pro správu souborů a aplikací. V této příručce budeme používat ifunbox.

Jak nainstalovat WhatsApp na iPad nebo iPod Touch spuštěn iOS 8.4:

Krok 1: Spusťte Cydia na iPadu nebo iPodu a přejděte na stránku vyhledávání v aplikaci.

Krok 2: Vyhledejte vylepšení jménem „Whatspad“ a přistupujte k její vyhrazené stránce vylepšení.

Krok 3: Nainstalujte vylepšení „WhatsPad“ pomocí normálních mechanismů v Cydia. Toto je instalace bezplatného z úložiště BigBoss.

Krok 4: Stáhněte si Ifunbox na počítači Mac nebo Windows namířením webového prohlížeče na i-funbox.com.

Krok 5: Spusťte iTunes v počítači a vyberte odkaz „App Store“ z horního navigačního panelu, vyhledejte oficiální aplikaci WhatsApp a stáhněte si jej do počítače.

Krok 6: Nyní připojte iPad nebo iPod Touch do počítače a spusťte ifunbox.

Krok 7: Klikněte na ikonu instalace aplikace v Ifunboxu a přejděte na místo, do které byl stažen soubor IPA WhatsApp. V systému Windows musí být soubor IPA obvykle nalezen v hudbě> iTunes> iTunes Media> Mobilní aplikace. Na Mac OS X by to byl Macintosh HD> Uživatelé> [Vaše uživatelské jméno]> Hudba> iTunes> iTunes Media> Mobilní aplikace.

Krok 8: Vyberte stažený soubor IPA Whatsapp a poté klikněte na „Open“. Tím se vyvolá proces instalace do připojeného zařízení iOS Jailbroken.

Krok 9: Až bude proces dokončen, bude nainstalován WhatsApp a nyní ve spojení s vylepšením WhatsPad Cydia bude nabídnout plně funkční zážitek WhatsApp na iPadu nebo iPod Touch.

Krok 10: Pro aktivaci můžete jednoduše použít telefonní číslo aktivní SIM, které můžete mít v telefonu.

Takže to máte, jednoduchý, časově efektivní způsob, jak získat oficiální aplikaci WhatsApp Messenger na iPad nebo iPod Touch.

Uživatelské rozhraní není zcela naladěno na velké zobrazení tabletu Apple, ale je nepochybně lepší než nic. Pokud chcete aplikaci spustit v rozlišení nativního iPadu, můžete vyzkoušet vylepšení útěku z vězení, jako jsou ForceGoodFit, FullForce nebo Retinapad.

Pro hloubkový průchod naleznete v našem video průvodci o tom, jak nainstalovat WhatsApp na iPad nebo iPod Touch běžící iOS 7.x na iOS 8.4 IDEAL zde:

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube pro mnohem více videí.

Můžete také chtít vyzkoušet:

20 Nejlepší nápady a triky WhatsApp pro iPhone a Android [edice 2015]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post