[Ben Heck] staví maximální glue zbraň

pro to, jak se spousta lze nalézt na pracovních stolech a v panelu nástrojů tvůrců a hackerů po celém světě, najít lepidlo zbraň, která dělá mnohem více než jen zahřát a Drip lepidlo kdekoli může být výzvou. [Ben Heck] Konečně upevnil tento problém s horkou lepící pistolí, která je mnohem spíš jako extrudér z 3D tiskárny než kus nevyžádaného, ​​který můžete vyzvednout na Walmart pro pár dolarů.

Nejtěžnější částí tohoto projektu byla extrudér lepidla lepidla. Pro to, [ben] používal stejnosměrný motor s dvoustupňovým planetovým převodovkou. To pohání homemade Hobbed Bolt, stejně jako extrudér v 99% 3D tiskáren. Lepidlo hůl je zaklíněn proti Hobred Bolt s několika 3D vytištěnými díly a pružinovým výrobcem pro velmi kompaktní extrudér lepidla.

Elektronika je malá avr deska [ben] vyrobená pro předchozí epizodu, termistor připojený k horkému konci lepidla, relé pevného stavu pro ohřívač a analogové ovládací prvky pro nastavení rychlosti a teploty. Po dokončení mechaniky a elektroniky, [Ben] vzal všechno od sebe a položil ji zpět v objektu ve tvaru lepidla.

Hotový výrobek je vlastně pěkný. To stanoví constistantní korálky horkého lepidla a díky trochu motorového retrakce odkapávejte.

Můžete se podívat na část části [Ben], s stavby níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post