(Produkt) Červený iPhone 7 nyní v prodeji, spolu s novým 9,7palcovým iPadem a 128 GB iPhone SE

To bylo oznámeno teprve tento týden, ale čas přišel získat váš (produkt) Red iPhone 7 a iPhone 7 Plus objednávky poté, co Apple začal dnes ráno trvat. Apple slíbil, že objednávky začnou dnes a ti, kteří chtějí dostat ruce na zbrusu nový, jasně červený iPhone, mohou získat své objednávky prostřednictvím webu Apple a jeho aplikací pro iOS.

Společnost Apple oznámila nové (produktové) červené iPhone aktualizací svých stránek tento týden, a přestože nebyla naplánována žádná mediální událost, stále existuje spousta humbuků obklopujících nové vydání.

Pověsti o červeném iPhone se již nějakou dobu oplývají a vzhledem k stávajícímu spojení společnosti Apple s (produktovým) červeným světem má velký pocit, že vlákno by protékalo iPhone.

“Zavedení tohoto speciálního edice iPhone v krásném červeném povrchu je naše nejvýznamnější (produkt) červená, která je dosud poskytována na oslavu našeho partnerství s (červenou) a nemůžeme se dočkat, až se dostaneme do rukou zákazníků.”

Jaký je tedy dohoda s těmito objednávkami? Objednávky jsou nyní k dispozici, ale iPhone 7 a iPhone 7 Plus v (produktu) červené masce nebudou ve skutečnosti doručeny až do začátku příštího týdne, i když pro některé vybrané obchody je k dispozici také možnost vyzvednutí.

Není známo, jak mnoho iPhones musí Apple při spuštění prodat, nebo zda bude nějaké k dispozici v smysluplných číslech v obchodě, takže pokud chcete, navrhneme, abyste nyní získali online nákup, spíše než čekáte déle, než musíte absolutně musíte absolutně musíte .

Nové (produktové) červené iPhony, které jsou k dispozici v možnostech velikosti iPhone 7 a iPhone 7 Plus ve velikosti 128 GB a 256 GB a stojí to samé jako ostatní iPhone 7/7 plus barvy, vypadají naprosto ohromující, alespoň zezadu, a zatímco my máme Značení o použití bílého předního panelu na těchto telefonech iPhone jsme si jisti, že jim to nezabrání v populární barvě.

Kromě výše uvedeného (produktu) Red iPhone 7 a iPhone 7 Plus je dnes také v prodeji 9,7palcový iPad a nové možnosti úložiště pro iPhone SE.

Přejděte na Store.apple.com a získejte nákup!

Možná byste se také chtěli podívat:

Semirestore10-lite: obnovení iOS 10.2 bez ztráty útěku z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Brzy může být možné downgrade z iOS 9.3.5 na iOS 9.3.3 pro útěk z vězení

Červený iPhone 7 vs Jet Black iPhone 7 Color Comrov / rozdíl

9.7-palcový iPad 2017 vs 9.7-palcový iPad Pro [SPORTY SPECIS]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post