Koncept Apple iOS 9 je nabitý novými a vzrušujícími funkcemi [Video]

iOS 8 konečně otevřel mobilní software společnosti Cupertino do světa klávesnic a widgetů třetích stran, ale jak se v tom lišíme, stále chceme, stále chceme více. Ralph Theodory – technický nadšenec se zdá být jedním dychtivým fanouškem, který čeká na vydání iOS 9, když vydal video předvádějící jeho koncept další hlavní aktualizace, ze které se Apple mohl poučit.

Zatímco koncept nese stejný designový jazyk iOS 8, Theodory ho opravdu kope s funkcemi a rozhraním pro iOS 9 a proč ne. Zde je to, co navrhuje.

Hledat v nastavení

Tato funkce by měla uživatelům umožnit vyhledávání jakéhokoli nastavení v aplikaci Nastavení pro super rychlý přístup. Velmi užitečné pro nové uživatele iOS.

Historie v nastavení

Každá akce a každá změna, kterou jste provedli, budou zaznamenány a zaznamenány. Uživatelé budou moci vrátit některou z těchto přihlášených změn, aby jim pomohli vrátit se zpět k dřívějšímu nastavení. Užitečné, když uživatel zapomene na provedené změny, nebo v případě, že změny byly provedeny omylem.

Barevný vzhled

Theodory chce, aby Apple přidal nějaké barvy do nového iOS, alespoň pokud jde o knoflíky, různé prvky uživatelského rozhraní a ovládací centrum, a kdo nemá rád příležitostnou změnu barev, že?

Noční režim

All-White Menu Background se změní na černou po stisknutí tlačítka domů třikrát v rychlém sledu. To by mělo pomoci udržet displej snadný na očích při slabém světle, aniž by se muselo cokoli zmizet.

Nastavení všude

V přepínači aplikací mohou uživatelé přistupovat k nastavení pro jakoukoli aplikaci jednoduše přejetím na ni a odhalením možnosti nastavení.

Zavřete všechny spuštěné aplikace

Tolik potřebná funkce; Jedno tlačítko, které jim vládne, aby všechny zavřely všechny tyto aplikace běžící na pozadí.

Siri kouzlo

Vzhledem k tomu, jak Siri nedokáže rozpoznat některá slova, Siri přiměje uživatele, aby ho vysvětlil pro budoucí odkaz, jak se z toho poučí.

Typy displejů odrazového můstku – kulatý odrazový můstek

Uživatelé budou moci přepínat mezi třemi typy pramenů: normální, zvětšení a zaoblenou domovskou obrazovku podobnou Apple Watch.

Jazykové automatické seznamy

Nejste si jisti, jak to Apple udělá, ale Theodory chce, aby hudební aplikace jeho iPhone automaticky rozpoznala jazyk skladby a kategoricky ji umístilo do nastaveného seznamu skladeb.

Nové hudební funkce

Přejetím přejetím ze spodní části nyní přehrávací obrazovky umožní uživatelům přístup k nastavení, jako je „Set jako vyzvánění“, „ekvalizér“ a další, aniž by museli procházet nabídkou nebo cokoli jiného.

Inteligentní režim spánku

Siri se přihlásí po každých 5 písních a žádná uživatelská aktivita, aby zjistila, zda jsem spal, je skutečně elegantní funkce. Uživatelé mohou buď stisknout tlačítko na iPhone, nebo odpovědět pomocí hands-free mikrofon. Přehrávání hudby bude zastaveno, pokud vás Siri za deset sekund neslyší.

Chytrý shuffle

Automatický seznam skladeb bude vytvořen z nejlepších písní nalezených na internetu a bude založen podle vašeho prostředí, jako je čas, počasí, váš pohyb a příležitosti.

Nový video zdroj

Vaše nativní aplikace videa nyní uvede všechny kanály z různých aplikací pro streamování videa nainstalované v zařízení iOS.

Hodiny zámku

Obrazovka zámku je nyní přizpůsobitelná s widgety staženými z App Store a také obličeje na hodinky.

Učit se

Theodory se dívá na tipy, které se vyvíjejí do učení – aplikace, která vás naučí vše, co je nalezení cesty kolem vašeho iPhone a iOS. Docela užitečné pro nové uživatele.

Podpěra, podpora

Tato aplikace bude ubytovat všechny vaše příručky pro odstraňování problémů pro vaše zařízení a dokonce vám umožní získat geniální vzdálenou schůzku.

Ovládání tlačítka

Chování tlačítek lze přizpůsobit a přidáním virtuálních na obrazovce.

Zpráva o chybách

Beta verze iOS nyní přicházejí s reportérem chyb zahrnuté do podpůrné aplikace.

Příslušenství

Šikovný malý nástroj, který je navržen tak, aby ověřil a zkontroloval, zda připojené příslušenství správně pracuje s zařízením nebo ne.

Hardware

Uživatelé budou moci provádět diagnostické testy pro všechny hardwarové komponenty a senzory spojené ve vašem zařízení iOS.

Genius Bar

Byl by to skvělý den, kdy Apple může vzdáleně detekovat všechny problémy s iPhone nebo iPad prostřednictvím vzdálených diagnostických testů. Tato funkce umožní právě toto zařízení.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post