Úžasný Alex od tvůrců Angry Birds hity iOS a Android – Stáhněte si nyní

jako u Instagramu, který nedávno zakoupil Facebook za neuvěřitelných miliard dolarů, často se ptám, zda by muži v Rovio mohli předpovídat Jak úspěšný by jejich mobilní titul Angry Birds rostl. Počínaje iOS je titul nyní k dispozici na mnoha platformách, které usnadňují příležitostné hraní, s Xbox 360 společnosti Microsoft, Sony PlayStation 3 a Nindendo’s 3DS se také brzy připojí k večírku, jak jsme odhalili včera.

Zatímco mnoho výkonných vývojářů, jako jsou Chillingo a Gameloft, nadále vydávají vysoce kvalitní aplikace ve velkém počtu, většina z Roviova neustálého příjmu pramení nejen ze tří pokračování Angry Birds Seasons, Rio a mnoho nedávno, vesmíru, ale z plyšových hraček,, ale z plyšových hraček. Spodní prádlo, kryty telefonů, reproduktory a další zboží, pro které spotřebitelé chodí Bandy.

Přesto, přestože se rozzlobený ptáky proměnil v miliardu dolarových franšízy, Rovio nezapomněl na své kořeny a jeho nejnovější titul, pojmenovaný pozoruhodný Alex, byl dnes spuštěn pro iOS i Android. Jak byste očekávali, Rovio se příliš neodchýlil od žánru rozzlobených ptáků a vyčerpal další fyziky založený na záhadných hráčích, aby se prohráči ztratili.

S přibližně 100 úrovními, které se mají projít, je to velká hodnota na 99 centů, a pokud jste druh člověka, který nenávidí uvíznutí na obzvláště náročné úrovni, existuje asi 35 objektů, které vám mohou pomoci dokončit hru .

Úžasný Alex není originální titul vytvořený Roviem, místo toho opětovným převzetím Caseyových majetků, jejichž práva duševního vlastnictví, které Rovio koupil zpět v květnu. Zatímco některé z úrovní jsou většinou nezměněny, Rovio přidal spoustu nových, takže i když jste hráli starý titul, budete chtít také jít.

Nejste si jisti, zda je možné, že Alex je možné napodobovat nebo dokonce zatkat úspěch Angry Birds, ale pokud jste uživatelem iOS nebo Androidu, klikněte na níže uvedený odkaz a rozhodněte se, zda Rovio stále má tento magický vzorec.

Stáhněte si pozoruhodný Alex pro iPhone, iPad a iPod Touch [odkaz iTunes]

Stáhněte si pozoruhodný Alex pro Android [odkaz Google Play]

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro aplikace iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch a také naši galerii aplikací pro Android a prozkoumejte mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post