512GB Pluginble NVME Externí Thunderbolt 3 SSD Review – rychlost za cenu

Nedávno jsme vám řekli o dohodě o 512 GB NVME Thunderbolt 3 SSD, která se zdála téměř příliš dobrá na to, aby to byla pravda, ale opravdu to bylo. Bylo to tak dobré, že jsem oslovil výrobce SSD – plugtable – a zeptal se, jestli mi jeden pošle ke kontrole. Řekli ano, a já ho používám už pár týdnů, abych viděl, jak se to liší. Vše, co potřebujete vědět, je toto – je to skvělá možnost rozpočtu pro ty, kteří potřebují, aby externí jednotky byly rychlé.

Jak jsem právě zmínil, používám 512 GB verzi této jednotky. Je připojen k mému roku 2018 Mac Mini přes Thunderbolt 3, což je jediná možnost, kterou máte s touto věcí.

Kupodivu je kabel připojen k jednotce způsobem, který znamená, že nelze odstranit. Je to integrované a pro některé lidi by to mohl být problém. Není to pro mě, ale je to něco, co je třeba mít na paměti, pokud si ho vyzvednete. To také znamená, že pokud kabel selže, celá věc je zbytečná.

Naštěstí Pluggeable nabízí tříletou záruku, takže pokud se v těch letech něco pokazí. Ale pokud se to stane mimo tyto tři roky, jste sami.

Stavební, nemůžete mít žádné stížnosti. Celé vnější pouzdro je kov a není se zvlášť v teple používat. Ve skutečnosti je to rozhodně chladnější než moje jednotka USB-C Samsung T5 1TB, na kterou jsem byl překvapen.

Za pouhou rychlostí je cena tím, co dělá tyto jednotky tak působivé. Model 512 GB, který jsem testoval, prodává za pouhých 199 $, zatímco verze 1TB je k dispozici za 299 $ v době psaní. 2TB však vidí skok na 499 $. Obecně jsou tyto ceny výrazně levnější než srovnatelné jednotky ve formě Samsung X5 a G-Technology G-Drive Mobile Pro.

Ale tyto ceny jsou ještě působivější, když uvažujete o rychlostech, které tyto jednotky jsou schopné. Testoval jsem to pomocí aplikace BlackMagic’s Disk Speed ​​App a výsledkem? Oh, je to rychlé, je to opravdu rychlé.

Během mých testů byla plugózovatelná jednotka opakovaně schopna skóre čtení rychlosti 2510 MB/s a rychlosti zápisu 1861 MB/s. Tato čísla jsou vylepšením i u citovaných rychlostí 2400 MB/s a 1800 MB/s. Nemůžete opravdu očekávat mnohem víc než to.

Takže, na co by mohl někdo použít tuto jednotku?

Realisticky, skoro cokoli, co chtějí. Je to rychlejší než mnoho interních SSD, pokud nepoužíváte něco velmi nového a pravděpodobně stejně drahého. A proto je to perfektní volba pro každého, kdo potřebuje přenosnou jednotku, zatímco jsou na umístění, možná fotografují nebo natáčí video. Někdo s pěkným, rychlým 16palcovým MacBook Pro, ale potřebuje externí možnost úložiště, na kterou se můžete vykládat data. Ať už se jedná o zálohování druhů, nebo dokonce jako pracovní jízda pro video a obrázky, na kterých se aktivně zpracovávají. Je to super rychlé úložiště, jen na vnější straně Mac místo uvnitř.

Stručně řečeno, jsem opravdu ohromen tím, co je tento přenosný SSD schopný. Je to skvělá volba pro každého, kdo chce mít rychlé externí úložiště, ale nechce za to platit velké peníze. Pozitivní je také tříletá záruka. Pokud najdete tuto jednotku v nabídce, není to žádný mozek.

Koupit: 512 GB Pluggeable NVME Externí Thunderbolt 3 SSD: $ 199

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 13.6 Beta 2 odkazy IPSW, soubor profilu OTA, Beta 2 z iPados 13.6 Vydáno

iOS 13.5.1 Downgrade již není možné poté, co Apple zastaví podpisování firmwaru iOS 13.5 vězení

Útěk z vězení iOS 13.5.1 Pomocí checkra1n, tady je, jak

Nejlepší úložiště Cydia a zdroje pro iOS 13.5 útěk z vězení UNC0ver

iOS 13.5 Twikeaks Awickbreak Compatible with UNC0ver 5.0.x [List]

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více pomocí UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

IPhone SE 2 2020 Protector obrazovky: Zde je to nejlepší, co si můžete koupit ještě dnes [seznam]

Kodi 18.7 IPA APK Stáhnout pro iOS 13 / IPADOS 13, Android vydán

Spusťte více čísel 2 whatsapp účtů na 1 iPhone správným způsobem, tady je jak

Stáhnout: iOS 13.5.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post