Jak zakořenit AT&T LG V10 Spuštění Android Lollipop 5.1.1

LG nahradila svou řadu G Pro Phablet LG V10, která obsahuje nastavení dvojité obrazovky. LG skutečně začala inovovat odvětví smartphonů. Novější LG G5 je LG v nejlepším případě, nový modulární styl se zdá být vynikajícím nápadem. Zvládli, aby měli odnímatelnou baterii v celém kovovém těle a také dobří přátelé dělají modulární styl i mnohem zajímavější. No, nepojďme se odvrátit od našeho cíle článku. Funkcí tohoto příspěvku je pomoci vám root AT&T LG V10.

Na LG V10 budeme blikat zakořeněný firmware pomocí počítače. Díky vývojáři XDA Tungkick, který vytvořil kořenový firmware a ukázal nám všechny. Budete muset zálohovat data gadgetu, protože tento postup vymaže cokoli z telefonu. Nejjednodušší metodou je využití softwaru LG Bridge, umožňuje vám rychle zálohovat a přinést zpět data na zařízeních LG. Pokud chcete porozumět některým výhodám a nebezpečím zahrnutých do zakořenění vašeho gadgetu pro Android, můžete si prohlédnout níže uvedený příspěvek.

VAROVÁNÍ: Zakořenění vašeho gadgetu bude rozkročit záruku vašeho výrobce, takže pokračujte na vlastní riziko. Jakýkoli druh poškození vašeho gadgetu bude pouze vaší povinností.

Číst – Rooting Android: Proč musíte tak dobře, proč ne

Věci, které budete potřebovat

AT&T LG V10 (H900) a PC

RootSystemH900.zip
Zakořeněná data firmwaru, která budeme blikat na vašem LG V10 | Link1

LGUP

Software použitý pro blikající firmware na zařízeních LG | Odkaz

Řidiči LG

USB motoristé potřebovali, aby LGUP potvrdil vaše zařízení

Kroky, které je třeba následovat

Krok 1. Stáhněte si data rootsystemh900.zip z výše uvedeného odkazu a extrahujte data s využitím jakéhokoli typu unzippingového nástroje, který máte na počítači.

Krok 2. Stáhněte si ovladače LG z výše uvedeného odkazu a také je nastavte na počítač, stejně jako jakýkoli typ jiného softwaru.

Krok 3. Nyní znovu extrahujte data .RAR s použitím jakéhokoli typu nástroje pro rozbalení dat, který máte na počítači. Při extrakci dat .RAR získáte soubor .tot potřebný pro zakořenění vašeho LG V10.

Krok 4. Nyní nastavíme softwarovou aplikaci LGUP, která se používá k nastavení firmwaru na váš LG V10. Chcete -li tak učinit, extrahujte LGUPNew.zip.This vám poskytne dva soubory lgup_store_frame_ver_1_14_3.msi a lgup_8994_dll_ver_0_0_1_18.msi.

Krok 5. Spusťte soubor LGUP_STORE_FRAME_VER_1_14_3.msi velmi první a poté spusťte lgup_8994_dll_ver_0_0_1_18.msi. Tím se nastaví softwarovou aplikaci LGUP na počítači.

Krok 6. Nyní budete muset zkopírovat složku „běžnou“, která musí být přítomna v datkách ZIP, která jste extrahovali v kroku 1, a také ji přistoupit na toto místo „C: \ Program Data (x86) \ LG Electronics \ Lgup \ Modelka”.

Krok 7. Nyní vstupte do telefonu a umožňujte ladění USB. Chcete -li tak nejprve povolit výběr vývojářů tím, že přejdete do nastavení> o telefonu a poté klepnutí na vývoj čísla několikrát. Když váš telefon ukáže zprávu Toast, že „Jste nyní vývojářem!“ Efektivně jste povolili možnosti návrháře.

Krok 8. Nyní otevřete výběr návrhářů a umožňují volbu, která uvádí ladění USB. Nyní připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 9. Spusťte software LGUP pomocí nabídky Begin v oknech.

Krok 10. Vyberte telefon. Poté pro „soubor bin“ vyberte data „RootSystemVs.tot“, která jste extrahovali v kroku 3. Nakonec klikněte na Start.

Krok 11. Restartujte svůj gadget a také aktualizujte aplikaci SuperSU a poté znovu restartujte gadget.

Gratuluji! Účinně jste dosáhli přístupu kořenového zisku ve vašem AT&T LG V10. Můžete ověřit přístup kořenového zisku k využití níže uvedené aplikace pro kontrolu kořenů.

[GooglePlay url = ””/]

Uvízl někde? Nechte nám své dotazy v sekci komentářů níže, zkusíme naše nejlepší, abychom vám pomohli vyřešit vaše problémy.

Hledáte metodu pro kořeny Verizon LG V10? Klikněte zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post