Ohlášená aplikace pro video Amazon Prime pro Apple TV je zde podrobnosti

, které by nemělo přijít jako žádný typ vynikajícího překvapení za předpokladu, že jsme o tomto minulém měsíci mluvili, ale Apple i Amazon využili bývalé roční Seminář po celém světě návrhářů představí oficiální nativní aplikaci Amazon Prime Video pro Apple TV poháněnou TVOS.

V dnešní době se s webem z hlediska nových vydání opravdu nejedná o hodně, ale před tímto oznámením nebylo to běžně diskutováno, s výjimkou menší diskuse o jednáních mezi Apple i Amazonem.

Apple TV i platforma TVOS v posledních dvanácti měsících výrazně rostly, a to jak z hlediska toho, jak přesně podkladový firmware postupuje kromě počtu prominentních geniálních aplikací, které jsou předkládány obrovskými pojmenovanými návrháři i menší Nezávislé softwarové aplikace. Avšak tak velká jako kolekce aplikací, přesahující několik různých žánrů a atraktivní pro různé jednotlivé skupiny, oficiální aplikace Amazon Prime Video se vždy zdála jako chybějící část hádanky. Ten chybějící kus byl dnes nalezen.

Jak můžete očekávat, nativní aplikace TVOS poskytuje okamžitý přístup ke všem materiálům na Amazon Video těm, kteří se přihlásili k odběru měsíčního nebo každoročního ročníku společnosti Prime členství.

Tento okamžitý přístup k zisku umožňuje těm váženým odběratelům mít veškerý výkon, který jsou využívány, například prohlédnutí video materiálu v různých kategoriích, získávání všech souvisejících informací o tomto videu a také využívání doprovodného Remote Siri nebo Apple TV nebo Apple TV Vzdálená aplikace pro interakci a také přehrávat obsah. Prime Video aplikace se také integruje s aplikací Apple TV na TVOS. To vše se spojí do známého rozhraní Apple TV.

Obzvláště fascinující je, že jde o mnohem víc, než jen umožnit, aby předplatitelům umožnil získat přístup k nativní aplikaci Apple TV. To je pro tyto uživatele hodně výhod, ale nabídka zasažená mezi dvěma firmami také naznačuje, že Amazon začne prodávat set-top boxu Apple znovu prostřednictvím svého webu po dvouletém propouštění. Vynikající zprávy pro Apple, vynikající zprávy pro spotřebitele a vynikající zprávy pro Amazon.

Aplikace Amazon Prime pro video pro Apple TV bude nabízena ke stažení koncem tohoto roku.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Beta kompatibilita iOS 11 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si odkazy iOS 11 Beta 1 IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch ideální nyní

Poznámky k vydání iOS 11 Beta 1, úpravy a pochopené problémy podle Apple

80+ Skrytý / trik iOS 11 funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace iOS 11 Beta OTA bez účtu UDID / Designer [How-to Tutorial]

Stáhněte si iOS 11 beta 1 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post