Foursquare v5.0 pro iOS/Android zcela přepracované spoustou nových funkcí [Hands-On Review]

po mnohem více než dvou letech práce na přinášení nových funkcí a oslovení na jiné mobilní platformy, Foursquare zcela přepracované jejich Aplikace pro iOS a Android. Aktualizovaná aplikace, číslovaná 5.0, poskytuje mnohem lepší zkušenost uživatele a nový systém doporučení. Po skoku jsme diskutovali o obou nejlépe!

Úžasný uživatelský zážitek

Pojďme do toho nejlépe skočit: Foursquare má – jak jsem již řekl – zcela přepracoval jejich aplikaci pro iOS a Android. Pryč jsou staré časy, kdy bylo jediným účelem aplikace sloužit jako tlačítko pro check-in, nyní získáte ohromující plnohodnotný zpravodajský kanál s velkými fotografiemi, méně, ale mnohem více nabitých karet (tři místo pěti) a schopnost mít rád aktualizace. Check-in-který dostal samostatnou kartu ve starších verzích-je nyní k dispozici ve formě přetrvávajícího tlačítka v nejlepším nejlepším rohu. Samotný check-in formulář je nyní jednodušší a rychlejší.

Veškerý nový motor doporučení

Jednou z oblastí, kde Foursquare vždy chyběl, byla její, dobře, nedostatek přesných doporučení pro nová místa, kde se můžete vyzkoušet. Vývojáři aplikace aktualizovali motor: automaticky vám představuje místa k odhlášení (není třeba to dělat ručně) na základě toho, co se vaši kamarádi a další lidé líbí, ale také vaše poloha a předchozí check-ins.

Radar – nejvýznamnější nová funkce Foursquare 4.0, která doporučila populární místa kolem vás na základě umístění – je v této verzi věnována jen žádná pozornost. Aby uživatel dosáhl svého povolení/deaktivace přepínače, musí uživatel jít dolů o 2-3.

Toto je krok nejlepším směrem pro Foursquare. Check-ins a kontroly pouze vás mohou zajímat pouze tak dlouho. S doporučeními (a přesnými v tom) se lidé budou stále vracet.

Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem sociálních sítí založených na Foursquare nebo na poloze, protože mi prostě nestarám o to, kde vy a vaši kamarádi jste šli na večeři.

Ale to jsem jen já. Od dubna 2012 má Foursquare více než 20 milionů uživatelů. Síť roste rychle a přinejmenším v mém sociálním kruhu je mnohem populárnější než místa Facebooku.

Foursquare 5.0 je k dispozici pro iOS a Android zcela zdarma z [App Store] a [Google Play]. Zkuste to a dejte nám vědět, co si o tom myslíte, a zanecháte komentář na naší stránce Facebook a Google+!

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad a naši galerii aplikací pro Android a prozkoumejte mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post