Apple iOS 11.3 Final Code naznačuje na New Pride Face pro Apple Bear

spolu s nově vydaným 9,7palcovým iPadem, Apple také zpřístupnil finální verzi iOS 11.3 pro uvedené zařízení před softwarem, který pro každého veřejnosti pro každého jiné zařízení.

Vzhledem k tomu, že Apple má tendenci udržovat funkci nebo dva záda během beta procesu, pouze je přidává v tomto závěrečném nebo zlatém mistrovském vydání, Tinkers prohledali tuto 9,7palcovou finální verzi v nákupu, aby viděli, co je nového. Jak se ukázalo, může existovat něco nového, ale není pravděpodobné, že to bude něco, co jste očekávali.

Podle vývojáře Guilherme Rambo, psaní pro 9to5Mac, existují nové odkazy na stejně novou tvář, potenciálně nastavena jako součást WatchOS 4.3. Nová tvář pýchy bude zjevně tvořena „stuhami hrdosti se nezávisle zvlněné v neobvyklých vzorcích, když se konsolidací techniky.“

Řetězce byly zjevně identifikovány uvnitř toho, co Rambo popisuje jako balíček dostupnosti, součást, která se používá k dodávce zvukových popisů funkcí v IOS pro ty, kteří jsou zrakově postiženi. Podezření je, že tento balíček bude používán pro aplikaci Apple Heavujte na iOS, stejnou aplikaci, která se používá pro konfiguraci Apple Watch.

Apple měl historii příslušenství související s hrdostí a prodával pýchu po určitou dobu po určitou dobu, i když již není k dispozici.

Příchod hrdosti si užívá obličeje, dává velký smysl vzhledem k tomu, že Appleova podpora pro Pride jako celku, a očekáváme, že se o tom dozvíme mnohem více, když iOS 11.3 lodě pro všechna zařízení nebo finále WatchOS 4.3 dorazí na Apple Watch.

(Zdroj: 9to5Mac)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Požadavky na mobilní systém PUBG pro zařízení Android a iOS

PUBG Mobile Update 0.4.0 Patch Notes for English USA Market on Android, iOS vydal

IOS 11.3 Stáhnout konečnou verzi IPSW pro iPad 6 vydáno

PUBG mobilní nápady a triky pro Android a iOS [Guide]

Pubg Mobile Mod Apk Stáhnout pro Android nyní k dispozici, zde je to, co potřebujete vědět

Stáhněte si iOS 11.2.6 Odkazy na IPSW a OTA s opravou zpráv, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Electra nebo Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post