Humor: Senior Citizen používá iPad jako sekací desku pro zeleninu, nechává nás všechny v šoku a aw [video]

Není pochyb o tom, že iPad je prospěšný-dokonce i neocenitelný nástroj pro ty, kteří mají napodobování kulinářských zájem. Koneckonců, doslova existují stovky aplikací pro vaření, pečení a přípravu toho nejlepšího jídla z náhodných zbytků jídla číhajícího v lednici.

Bohužel, jeden konkrétní pán udělal věci o krok dále, s hroznými následky. Jak popisuje název, tento poněkud zábavný klip z německé komediální skici ukazuje muže a pravděpodobně jeho dcera tráví nějaký kvalitní čas konverzací v kuchyni při přípravě jídla. Žena je však ponechána zděšená, když muž směřuje k ní s nějakou nasekanou zeleninou, aby přispěl k hrnci – škrábal je z iPadu!

Samozřejmě to není poprvé, kdy byl pro komediální efekt použit starší člověk se zjevnou technickou nevědomostí, ale je to určitě jeden z nejvíce humorových vyvolávajících. Poté, co jídlo odehrával, pak omyl zařízení pod kohoutem na několik sekund, než vloží do myčky nádobí, a zajistí zánik jeho velmi drahé sekací desky, když se žena zamrzne.

Nakonec by vtip mohl být na publiku, pokud je tajným včasným adopcem revoluční technologie Liquipel, která tvrdí, že zajistí gadgety z poškození vodou pomocí nedetekovatelného filmu „stěží tam“, aby zajistil vnitřnosti vašeho zařízení. Říkejte tomu intuice, ale nějak však pochybujeme, že tomu tak je.

Podobně jako ostatní klipy pro ničení iPadu, s nimiž jsme se v minulém týdnu ošetřili, nás toto video vyzve k tomu, abychom našim vlastním zařízením nabídli uklidňující vzhled, jako by řekli: „Neboj se, budu se o tebe postarat – Nikdo vám tady nemůže ublížit! “

Vzhledem k tomu, že nový iPad má zdánlivě několik problémů s přehřátím a Wi-Fi, šance na ponoření do vody nebo klesnutí na podlahu v hněvu by pravděpodobně právě teď byly docela vysoké. Doufejme, že Apple vyřeší oba přetrvávající problémy rychle v nákupu, aby zastavil opakování ságy baterie viděné u iPhone 4s.

(přes allthingsd)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iPhone 4s dostane léčbu „Will Blend“

Značka výpraskající nový iPad 3. generace Vs. Tech Assassin HK53 Assault Rifle – Devastation následuje

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post