Stáhněte si Huawei Potěšení v 7S tapetách

nejaktuálnější smartphone Huawei v Huawei Potěšení v sérii byl dnes představen, který byl společností Huawei pojmenován jako Huawei v 7 s společností. Tento smartphone přichází jako nástupce Huawei, potěší v 6 s, což bylo představeno v loňském roce. Když už mluvíme o smartphonu, má známou obrazovku hrany k okraji, která má poměr prvků 18: 9 spolu s úzkými rámečky.

Pokud jde o specifikace, smartphone má 5,65palcovou obrazovku Full HD+, která má rozlišení 2160 x 1080 pixelů. Smartphone má procesor Hisilicon Kirin 659 spolu s až 4 GB RAM. Huawei se potěší v 7 s má 32 GB schopnost skladování interiéru, kterou lze rozšířit až o 128 GB.

Pokud jde o fotoaparát, Huawei má potěšení v 7. s 13 MP hlavní vačkou spolu s 2MP sekundární kamerou. Na gadgetu je také neobnovitelná baterie 3000 mAh. Smartphone zahrnuje Android 8.0 Oreo spolu s EMUI 8.0, což je Huawei na zakázku pro zařízení Android.

Huawei se potěší v tapetách 7s zásob

Huawei představil současný smartphone v Huawei potěšení ze série, která byla pojmenována jako Huawei, potěší v 7 s. Tento smartphone byl dnes představen tím, že dnes obchod jako současný smartphone z podnikání letos ve střední řadě potěší ze série od společnosti. Pokud jde o prohlášení smartphonu, nyní jsme dostali oficiální tapety, které Huawei spojil na potěšení v 7 s a také jsme je sdíleli s vámi níže.

Pokud jde o množství všech tapet, na Huawei jsou na Huawei potěšení v 7 s, které byly spojeny podnikem na tomto nejnovějším smartphonu. Nyní byly tyto tapety nabízeny v plné HD+ vysoce kvalitní s poměrem prvků 18: 9.

Když už mluvíme o tapetách z smartphonu, připojili jsme všechny 4 tapety objevené na gadgetu níže, abychom se ujistili, že se můžete podívat na tapety a stáhnout si ty, které se vám líbí pro jejich aplikaci jako tapetu na zařízení. Spolu s tím můžete mít také tapety ve složce ve složce, protože jsme spojili všechny tapety do dat ZIP, které lze stáhnout z níže uvedené části odkazů ke stažení.

Stáhnout odkazy
Huawei-ENOJOY-7S-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlo

Doporučené balení tapet:

Huawei se potěší v 7 plus tapetách zásob

Tapety Stock Blade A510

Huawei Honor 7x Tapety

Tapety Stock Stock Lenovo P2 (Full HD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post