Apple uvádí na trh podstatný prodej obchodu s aplikacemi na 100 populárních aplikacích a hrách iOS

Apple dnes spustil svou nejnovější propagaci velkých aplikací, se 100 aplikacemi a hrami, které jsou nyní k dispozici za úbohou 0,99 $, s některými z nejvýznamnějších jmen v App Store k dispozici pro některé docela velké slevy. Každý má rád výhodnou smlouvu, a pokud náš první průběh toho, co nabízí v této propagaci, je co projít, má mnohem víc než několik nezbytných titulů zralé na převzetí.

Prodej, který je potvrzen, že žije ve Spojených státech i ve Velké Británii, doposud přináší prémiové tituly jako Pixelmator, Scanner Pro 6 a Limbo do obchodu s aplikace „App Store Veterans“ – tituly, které existovaly po dlouhou dobu, ale možná jste z jakéhokoli důvodu ještě nezvedli. V této konkrétní pododdíle jsou zahrnuty názvy jako původní Angry Birds, Fruit Ninja a Cut the Rope 2, z nichž všechny by byly skvělým způsobem, jak utratit méně než 1 $ za každou, pokud se nás zeptáte!

Apple App Store měl v minulosti nějaké velké prodeje a vzhledem k některým titulům obsaženým v tomto konkrétním se formuje to jako jeden z nejlepších. Srdečně doporučujeme, aby to zkontrolovalo, zatímco nabídka je stále zapnutá, zejména pokud jste ve světě iOS nováčkem a máte nějaké vynikající aplikace a hry, které byste mohli dohnat. Výše uvedený pododdíl „veteránů App Store“ by byl velmi dobrým místem pro začátek, pokud by tomu tak bylo.

Zatím neexistuje žádný náznak, kdy tento prodej skončí, ale vzhledem k minulým zkušenostem bychom očekávali, že bude běžet asi týden, takže jste pravděpodobně v pořádku, abyste si to tento víkend podívali na iTunes, aniž by se o tom příliš obávali zmizí to před pondělí ráno.

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post