Apple uvádí produkty, které se kvalifikují na víkend bez daně v roce 2017 v USA

spotřebitelů, kteří nemilují nic víc než nákup diskontované technologie, jsou stále častěji používány k tomu, aby byly poskytovány extravaganzy snižování cen. Místo toho, aby museli čekat, až dojde k dalšímu velkému prodeji, osm států ve Spojených státech poskytuje od tohoto pátku prázdniny daně z prodeje obyvatel.

Apple aktualizoval své stránky tak, aby odrážely, které produkty jsou kompatibilní s daňovou úlevou, a jednotlivé podmínky pro každý stát, jak bylo uvedeno dříve.

Nabídka z pohledu Apple v podstatě znamená, že spotřebitelé jsou schopni si získat Mac, iPad nebo jeden z dalších více produktů poskytovanou buď sníženou sazbou daňového prodeje, nebo vůbec žádná daň, pokud je v kvalifikaci Stát. Apple usnadnil pochopení, které produkty jsou použitelné, ve kterých státech, a také zdůrazňují jakékoli informace, které je třeba znát, včetně výdajových limitů a dalších základních informací.

Přestávka na daňové prodeje bude použitelné na Floridě, Louisianě, Missouri, Novém Mexiku, Jižní Karolíně, Tennessee, Alabamě a Virginii. Každý stát poskytne daňovou úlevu, ale s vlastním souborem pokynů o tom, co to je a není možné, a také jednotlivé produkty, které může spotřebitel nakupovat od Apple v každém z těchto šesti států. Nejedná se o univerzální fit veškerou službu, takže určitě stojí za to věnovat pozornost informacím.

Florida (4. – 6. srpna): Obyvatelé budou moci v rámci přestávky koupit počítač nebo související příslušenství až do hodnoty 750 $. To zahrnuje všechny způsobilé modely Mac a iPad a veškerý software, který také spadá pod hranici 750 $.

Nové Mexiko (4. – 6. srpna): Stejná teorie je zde zavedena, ale vztahuje se na produkty až do hodnoty 1 000 $ a zahrnuje hardware, jako je Magická klávesnice Apple, Magic Mouse, Apple Pencil, letištní základní stanice, kabely, reproduktory, Mikrofony, upgrady RAM, pevné disky, flash disky a zásoby tiskárny.

LOUISIANA (4.-5. srpna): Všechny produkty až do hodnoty 2 500 $ budou podléhat daňové sazbě pouhých 3 procent ve srovnání s běžným 5 procenty.

Missouri (4. – 6. srpna): Kromě iPhone, všechny počítače a související příslušenství, od způsobilých modelů Mac a iPad po jiné produkty, jako je Apple TV, Magic Keyboard a Mouse, Upgrades RAM atd. S prodejní cenou až 1 500 $ jsou použitelné pro snižování daní. Stejně tak ceny softwaru až 350 $.

Jižní Karolína (4. – 6. srpna): Řada modelů Mac a iPad, knihy, počítačové příslušenství atd. Jsou způsobilé pro snížení daní a nejlepší ze všeho není žádný limit výdajů.

Virginia (4. – 6. srpna): Všechny produkty za cenu až 20 USD se kvalifikují na snížení daní, zatímco nabíječky a baterie mobilních telefonů za 60 $ nebo méně se také kvalifikují.

Tennessee (28. – 30. července): Počítače (MAC), stejně jako všechny modely iPadu spolu s počítačovým příslušenstvím s prodejní cenou až 1 500 $, jsou způsobilé pro snížení daní.

Alabama (21. – 23. července): Všechny modely iPadu a příslušenství, jako je magická klávesnice a myš, Apple Pencil až do prodejní ceny 750 $ jsou způsobilé. Mac Small je také zahrnut do této smlouvy.

Je to téměř stejné napříč deskou z pohledu produktu, přičemž hodnota se liší na základě státu. Obyvatelé Virginie však možná dostávají špatný konec dohody s osvobozením od daně, která se vztahuje pouze na produkty s hodnotou 20 nebo méně $ nebo nabíječky zařízení a baterie, které mají hodnotu méně než 60 USD.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout Gearsystem IPA Emulátoru Sega na iOS 10 [bez vězení vyžaduje]

Design bez rámečku bez rámečku bez rámečku a perelového ID neúmyslně unikly Apple prostřednictvím firmwaru HomePod

Stáhněte si Snapchat ++ IOS IPA s oznámeními plně fungující [není nutný žádný útěk z vězení]

Pokemon Go 1.39.1 IPA a 0,69.1 Hack k dispozici ke stažení

Stáhnout: iOS 11 Beta 4 IPSW vydáno pro Devs, zde jsou podrobnosti

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 4 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post