8mm vintage vačka pro iPhone vám umožňuje natáčet retro videa v reálném čase

díky převážně popularitě Instagramu a podobných služeb, je to nyní případ „Další den, další aplikace pro manipulaci s obrázky“ a 8mm vintage Cam by Nexvio Inc. vám umožňuje vytvořit některá fantastická, retro vypadající videa.

V den a věku vysokého rozlišení je jakýkoli druh blikání nebo nedokonalosti na Blu-ray příčinou stížnosti, ale v tomto případě může způsobit, že společné video se objeví, jako by bylo natočeno až před 90 lety. Pokud jste někdy viděli video Charlie Chaplin nebo jakákoli videa založená na druhé světové válce, zážitek z check-out je mírně zakryt prachem, špínou a špatným kontrastem, ale jeho nedokonalosti, které uvedené klipy poskytují jejich autentičnost a 8mm vintage CAM vám může pomoci znovu vytvořit na vašem zařízení iPhone.

Pokud se jedná o aplikace založené na fotoaparátu, existuje spousta, která uživatelům umožňují vytvářet (a v některých případech dokonce tisknout) staré fotografie ve snaze zmírnit některé kouzlo klasické fotografie. Ale není příliš mnoho, které nabízejí zachycení videa, a určitě neexistují žádné, které by tuto práci dělaly s tak aplombem jako 8 mm.

Má krásné, dobře vyleštěné uživatelské rozhraní, které nese charakteristické znaky hipstamatického, a je jednou z nejjednodušších aplikací, které jsem měl potěšení, že jsem narazil. V pravém dolním rohu rozhraní je malý přepínač, který vám umožní sklouznout mezi různými různými filmovými režimy včetně dvacátých, 60., 70. let a Noir.

Ještě předtím, než jsem začal natáčením jakéhokoli druhu, jen jsem se potuloval s aktivovaným objektivem dvacátých let, cítil jsem se trochu, jako bych kontroloval své prostředí, ale před lety. V době, kdy jsem se dostal na natáčení, jsem zjistil, že zachycené záběry (které automatické osídlení na „mé cívky“ ve výchozím nastavení) byly nejlepší rovnováhou mezi kvalitou a autentičností, přičemž využívala jasnost 1080p iPhone 4S Snapper a zároveň vyrábět Vypadá to jako skutečný artefakt videa.

Aplikace celkově je naprosto vynikající a jediná věc, kterou v současné době chybí, je schopnost přidat zvuk specifický pro ERA. Vzorek, řekněme, pět zvukových kousnutí, které vyhovují každému objektivu, by učinila již tak skvělou aplikaci, ale za pouhých 1,99 $, 8 mm vintage vačka má již mnohem víc než dost, aby ospravedlnil nákup.

Stáhněte si 8mm vintage vačku pro iPhone, iPad a iPod Touch [odkaz iTunes]

Můžete také chtít vyzkoušet:

Tato aplikace pro iOS přináší zpět kouzlo originálního Polaroid Cam na iPhone – Stáhněte si nyní!

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post