Monolith přináší boom k výrobci Faire

[Ross Fish], [Darcy Neal], [Ben Davis], [Ben Davis], a [Paul Stoffregen] vytvořil “monolit”, interaktivní synth sochařství navržený tak, aby předvést schopnosti Teensy 3.6 Mikrokontrolér.

Monolith se skládá z jasné akrylové box pokryté v LED-osvětlených arkádových tlačítkách. Čtyřicet tlačítka vpředu slouží jako 8stupňový sekvencer s pěti různými hlasy, zatímco dotykové senzory vlevo, stejně jako pravé panely slouží jako polyfonní arpeggiator, stejně jako přednastavený regulátor.

Aby bylo možné ovládat všechny tyto knoflíky, tým navržený Beakout desky vybavené portovým expandérem, 16-kanálový čip řidiče PWM, stejně jako N-kanálové MOSFET umožňující celou syntaktickou kontrolu od jediného Teensy 3.6.

Pokud jde o software, [Paul] vylepšuje zlepšení Audio knihovny Teensy, aby vyhovovaly hardwaru, zlepšování způsobu, jakým se signál řízené křivky PWM zpracovávají a zvyšují způsob, jakým obálky fungují. V konečném důsledku kombinovali tři náčrty Arduino do jednoho, aby získali hotový kód.

Poté, co předešlo projekt na testovaném, tým nastavil monolit v kickstarter Booth ve společnosti Maker Faire Bay. Projekt byl zasažen na Faire, vydělávat si vyhledávanou červenou stuhou, stejně jako inspirující nespočet dospělých, stejně jako děti, aby to zkontrolovalo. Milujeme projekt, který inspiruje tolik interakce. Nejen, že mohou tři lidé hrát s monolitem najednou, ale mohou vidět přes jasnou situaci, stejně jako získat představu o tom, co se děje.

Pokud se chcete dozvědět více, můžete si stáhnout soubory projektu z [Paul] ‘s GitHub. Mezitím se podívejte na některé jiné syntetické projekty, které jsme publikovali na HackAyAy: Dívali jsme na syntetické housle, 3D-tištěné syntetické, stejně jako jeden-PCB Synth, mezi mnoha dalšími.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post