Hacking rádio spravované špionážní gadget pro příliš propojenou přítelkyni.

Toto je první v naší sérii videí, které mají být rozšířeny hacking dobroty daleko i širokou na síti. Jak vidíte, je to poměrně hloupé video, ideálně jste si užil humor. To by nemělo být hackaday bez vhodného zápisu!

Zpočátku byl koncept učinit jako gadget, že můj manažer mohl nasadit z jeho Tesla Design S. Nakonec, my jsme vynechali vydání Skyfall, takže celý 007 styl vypadal trochu byt. Právě jsme se však vyskytli mít nádhernou dámu v kanceláři, která souhlasila, že je “příliš propojená přítelkyně”. Zde je odkaz na meme pro ty, kteří nejsou neznámý. I když jsme se vydali jako bláznivá osoba, byla o tom fantastický sport (díky [Stephanie]!).

Cílem bylo mít rádio spravované gadget, který by poslal online video, stejně jako audio pro někoho, stejně jako měl schopnost zasadit malý GPS tracker na podvozku auta.

Můj první věřil, že je jen vyzvednout špionáž Trakr, protože to již zpracovává audio / video část, stejně jako má dokumentované rozhraní pro přidání vlastních příloh. Než jsem to koupil, udělal jsem to, co obvykle dělám, když jsem požadavek levné rádio řízené věci, šel jsem do hračky r nás. Zatímco jsem tam byl, viděl jsem vetřelce.

Vypadalo to, že by to mohlo být mnohem rychlejší než podobně cenou trakr, stejně jako nabídl několik z přesně stejných funkcí. To by odkazovalo na váš mobilní telefon, stejně jako vám umožní řídit ji, přepínat mezi nočním viděním, stejně jako rutinní režim, otočte světlomety tak i na vypnuto, stejně jako slyšet, jaký je jeho mikrofon zvolený. Okamžitě se mi líbil funkci zapnutí / vypnutí světlometů, protože by mi poskytl kanál, který bych mohl věnovat vnějšímu gadgetu bez jakéhokoliv typu modifikace.

Když jsem to dostal z krabice, stejně tak, jak se s ním hrál na chvíli, byl jsem docela pustil podle části “auto”. Poslal online video stejně jako to zaručeno, ale samotné vozidlo bylo pomalé, stejně jako hrozné pro řízení. To je hlavně proto, že využívá goofy systém pro jeho jízdní vlak. Přední kola jsou falešná. Jsou naprosto hladké, stejně jako nemají žádnou funkci při otáčení. Veškerá jízda, stejně jako otáčení se provádí zadními koly, působí jako běhouny na nádrži. To bude nejpomalejší špionážní vozidlo, kdybych nebral ještě jednu cestu.

Zde jsou některé fotky odvahy

kamerová deska

Spodní strana fotoaparátu

Fotoaparát

zadní hmotnost, hloupý těžký.

baterie

Nakonec jsem se rozhodl, že bych dostal mimořádně rychlé, stejně jako malé rádio spravované vozidlo pro využití jako platforma, stejně jako i já bych využil trávicího traktu vetřelce jako špionážní části. To fungovalo velmi dobře. Pak jsem se vydal na cestu do jednoho z hezčích zábavy ve městě, město zábavy. Vysvětlil jsem svou práci stejně jako ten chlap, který byl nadšený, že mi pomůže objevit něco, co by mohlo fungovat. Opravdu potřeboval něco rychlého, stejně jako silný, nicméně opravdově krátké. V okamžiku, kdy jsem to koupil, stále jsem plánoval dát to pod Tesla Roadster, stejně jako musel přemýšlet o mleté ​​vzdálenosti. Zjistil jsem mikro vozík LOSI 1/24, který byl malý, měl 4 pohon kola, stejně jako nezávislé suspenze. Pro to nebylo nutné žádné úpravy. Právě jsem dělal špionážní část schopnou zaklapnout tam, kde by akciové tělo připojilo.

Pro výrobu špionážní části jsem začal s listem plexiskly, stejně jako vyložená interní interní vetřelce v elegantní stejně tak řádné módě. Nyní jsem potřeboval přidat mé GPS poskytující ruku. Aby to bylo možné, využil jsem Teensy připojenou k základním servo. Teensy by sledoval, jak se světlomety vypnou. Když to udělali, otáče to Servo 90 stupňů. Když se světla otočila zpět, rameno by pokleslo. Jednoduchý, jaký může být.

Chtěl bych si udělat sekundu, abych mluvil o Teensy. Bylo to docela úžasné. Málo dostačující, aby nepřidával velkou váhu, stejně jako stále základní základní spacing pin, stejně jako na palubě USB. Pravda, kterou lze vidět počítačem jako hid gadget, je něco, co bude v budoucnu spíše užitečné. Bohužel jsem opustil můj v kanceláři v Kalifornii, takže budu objednat ještě jeden pro další projekt. Je těžké porazit 19 dolarů.

části, které nejsou připojeny

přední těžká

dočasně v místě s twistrými vazbami

Rameno byla postavena ze šrotu, který jsem ležel. K dispozici je lehký PCB z piano LOXOPO, kryt slotu z počítačového pouzdra, stejně jako magnet. Falešné GPS (yeah, neexistoval žádný požadavek koupit originální jeden po dobu 3 sekund ve videu), je jen držák baterie s některými magnety na něm. Když je zvednut, silný MagneTS nahoře s rámem automobilu. Jsou silnější než magnet, který ho drží k paže, takže když je rameno snížena, tracker zůstane na novém místě.

Zde je ukázkový video jsem poslal do svého režiséra [Jay], takže by mohl plánovat, než jsme nahrávali video:

Nakonec to byl úspěch. Během natáčení jsem běžel do některých podivných problémů, kde by bylo zcela přestat reagovat. Nejsem si jistý, jestli to byl problém vzdálenosti, nebo přeslechem mezi ní, stejně jako něco jiného. Nakonec jsme to udělali. Jediný problém, který jsme měli, bylo, když jsme řekli [Stephanie] řídit to přímo do kamery, to udělala přesně, že stejně jako srazilo bitové kolíky, které drží horní na dně. Zip kravata ji opravila stejně dobře, jak jsme byli připraveni pokračovat.

Pokud byste chtěli dodržovat, stejně jako potenciálně asistenční s budoucími video projekty, můžete se přihlásíte na seznam e-mailů v pravém sloupci, nebo sledováním našich fór. Publikoval jsem pár, na kterých pracuji právě teď!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post